LAJMI I FUNDIT:

Shitet shtëpia në Veternik me 400m² ka tre kate dhe bodrum për biznes ID-253 

Në Veternik një shtëpi është vënë në shitje. Me një sipërfaqe prej 400m², kjo shtëpi ofron shumë hapësirë dhe komoditet për ju dhe familjen tuaj. 

Kati përdhesë ka një sallon të madh me kuzhinë, tre dhoma gjumi dhe dy banjo (njëra prej tyre ndodhet direkt në dhomën e gjumit). Ka gjithashtu një depo për ruajtjen e gjërave personale. 

Kati i parë gjithashtu ka një sallon me kuzhinë, tre dhoma gjumi dhe dy banjo (njëra prej tyre ndodhet direkt në dhomën e gjumit). Gjithashtu ka një depo shtesë për depozitimin e gjërave. 

Bodrumi ka dy hapësira pune të përshtatshme dhe një tualet. Aktualisht, ky bodrum po përdoret për biznes.  

Shtëpia ka një oborr të bukur, ku mund të relaksoheni dhe të shijoni kohën tuaj jashtë. Ajo shitet me të gjithë mobilimin, duke e bërë atë gati për ju për t’u banuar. 

Dokumentacioni i pronësisë është i rregullt dhe shtëpia është e legalizuar, kështu që nuk keni asnjë shqetësim në lidhje me pronësinë. 

SHTËPIA NË SHITJE 

Shtëpia në Veternik 

Sipërfaqja 4ARI 

Sipërfaqja e shtëpisë 400m2 

Kati përdhese : 

Sallon me kuzhinë 

Tre dhoma gjumit 

Dy banjo (njëra brenda dhomës së gjumit) 

Depo 

Kati i parë: 

Sallon me kuzhinë 

Tre dhoma gjumit 

Dy banjo (njëra brenda dhomës së gjumit) 

Depo 

Bodrumi : 

Ka dy hapësira pune dhe tualet  

Bodrumi momentalisht shfrytëzohet për biznes. 

Oborri 

Shitet e mobiluar 

Prona është e legalizuar ( ka dokumentacion te rregullt ) 

Shpallja: ID-253 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

E-mail: realestate@telegrafi.com 

Nr.tel: 048 90 90 90 

 

 

 

Më shumë