LAJMI I FUNDIT:

Shtëpi

94 Artikuj

Pse është e vështirë të bëhesh me shtëpi ose apartament në Gjermani?

Pse është e vështirë të bëhesh me shtëpi ose apartament në Gjermani?

Botë
Bli shtëpinë e ëndrrave tuaja në Prishtinë – ZBRITJE në çmim, kapni mundësinë tani! ID-123 

Bli shtëpinë e ëndrrave tuaja në Prishtinë – ZBRITJE në çmim, kapni mundësinë tani! ID-123 

Telegrafi Real Estate
Shitet shtëpia në Veternik me 400m² ka tre kate dhe bodrum për biznes ID-253 

Shitet shtëpia në Veternik me 400m² ka tre kate dhe bodrum për biznes ID-253 

Telegrafi Real Estate
Zbulo shtëpinë e ëndrrave – 4 dhoma gjumi dhe modernitet në çdo hapësirë ID-244

Zbulo shtëpinë e ëndrrave – 4 dhoma gjumi dhe modernitet në çdo hapësirë ID-244

Telegrafi Real Estate
Vilë e bukur në mes të natyrës – ofroni vetit luksin dhe rehatinë në Brezovicë! ID-169

Vilë e bukur në mes të natyrës – ofroni vetit luksin dhe rehatinë në Brezovicë! ID-169

Telegrafi Real Estate
Shitet shtëpia me pamje të mrekullueshme në Prishtinë ID-239

Shitet shtëpia me pamje të mrekullueshme në Prishtinë ID-239

Telegrafi Real Estate
ZBRITJE – Shitet shtëpia e banimit dhe kopshti i fëmijëve ID-215

ZBRITJE – Shitet shtëpia e banimit dhe kopshti i fëmijëve ID-215

Telegrafi Real Estate
Lokacioni ideal, ajri i pastër dhe shtëpia e ëndrrave tuaja – kjo ofertë është e duhura për ty! ID-234

Lokacioni ideal, ajri i pastër dhe shtëpia e ëndrrave tuaja – kjo ofertë është e duhura për ty! ID-234

Telegrafi Real Estate
Investoni në jetë të rehatshme – blije tani dhe bano afër liqenit të Badovcit ID-164

Investoni në jetë të rehatshme – blije tani dhe bano afër liqenit të Badovcit ID-164

Telegrafi Real Estate
Bukuroshja moderne: Shtëpia e cila do t’ju pushtojë në shikim të parë (Plani detaj)

Bukuroshja moderne: Shtëpia e cila do t’ju pushtojë në shikim të parë (Plani detaj)

Dizajn dhe Arkitekturë
SHTËPI NË SHITJE – 260m² në Arbëri – Prishtinë ID-205

SHTËPI NË SHITJE – 260m² në Arbëri – Prishtinë ID-205

Telegrafi Real Estate
Shitet shtëpia 299.81 m², një strehë qetësie në Zllatar ID-195

Shitet shtëpia 299.81 m², një strehë qetësie në Zllatar ID-195

Telegrafi Real Estate
Vihet në shitje shtëpia tri katëshe dhe lokali në qendër të Mitrovicës ID-184

Vihet në shitje shtëpia tri katëshe dhe lokali në qendër të Mitrovicës ID-184

Telegrafi Real Estate
Shijoni bukurinë e Mesdheut në këtë vilë moderne buzë detit, tek Gjiri i Lalëzit që mund të bëhet e juaj ID-165

Shijoni bukurinë e Mesdheut në këtë vilë moderne buzë detit, tek Gjiri i Lalëzit që mund të bëhet e juaj ID-165

Telegrafi Real Estate
Shtëpia me 150m2 në lagjen ‘Arbëri’, Prishtinë është vënë me qira ID-126

Shtëpia me 150m2 në lagjen ‘Arbëri’, Prishtinë është vënë me qira ID-126

Telegrafi Real Estate
Digjen tri shtëpi në Shkup

Digjen tri shtëpi në Shkup

Maqedonia e Veriut
‘Dështimet e renovimeve” – disa mjeshtër jo “aq të mirë” shpërndajnë fotot e dështimeve të tyre

‘Dështimet e renovimeve” – disa mjeshtër jo “aq të mirë” shpërndajnë fotot e dështimeve të tyre

Dështime
Kuptimi i ëndrrave ku shihni shtëpinë ku jeni rritur

Kuptimi i ëndrrave ku shihni shtëpinë ku jeni rritur

Lifestyle
Në 12-vjetorin e themelimit shoqata “Jetimat e Ballkanit” dhuron 149 shtëpi

Në 12-vjetorin e themelimit shoqata “Jetimat e Ballkanit” dhuron 149 shtëpi

Kosovë
Brenda qytetit me shumë ngjyra ku shtëpitë duken si ndërtesa nga Legot

Brenda qytetit me shumë ngjyra ku shtëpitë duken si ndërtesa nga Legot

Shtëpi të bukura
Kjo shtëpi është vetëm 6 metra e gjatë dhe mban gjithçka që ju nevojitet për një jetë të rehatshme

Kjo shtëpi është vetëm 6 metra e gjatë dhe mban gjithçka që ju nevojitet për një jetë të rehatshme

Shtëpi dhe dekor
Shenjat e problemeve që nuk duhet t’i injoroni në shtëpinë tuaj

Shenjat e problemeve që nuk duhet t’i injoroni në shtëpinë tuaj

Shtëpi dhe dekor
Brenda shtëpisë me gjerësi vetëm 1.8 metra në Londër, e cila do të shitet për 1.3 milion dollarë

Brenda shtëpisë me gjerësi vetëm 1.8 metra në Londër, e cila do të shitet për 1.3 milion dollarë

Dizajn dhe Arkitekturë
Elon Musk shiti tre shtëpi

Elon Musk shiti tre shtëpi

Interesante