LAJMI I FUNDIT:

Shitet shtëpia 299.81 m², një strehë qetësie në Zllatar ID-195

Kemi kënaqësinë t’ju ofrojmë një shtëpi të shkëlqyer për shitje në lagjen Zllatar.

Kjo shtëpi mahnitëse e tipit C, e ndërtuar në 311.8 Ari vend, ofron një sipërfaqe prej 299.81m², së bashku me një oborr të gjerë.

Shtëpia ka katin përdhesë, katin e parë, nënkulmin si dhe bodrumin. Ka një hapësirë mjaft të madhe me disa dhoma gjumi, banjo, hapësira pune, kuzhinë, si dhe një terrasë ku ju mund të kaloni mëngjeset dhe mbrëmjet me familjen dhe miqtë tuaj.

Me një çmim prej 1,400€ për m² kjo shtëpi luksoze ofron një mundësi të jashtëzakonshme për zotërimin e një vendbanimi elegant.

SHTËPIA NË SHITJE

Çmimi: €1,400 për m²

Lokacioni: Lagjja Zllatar, Royal Green Residence

Shtëpia e tipit C

Sipërfaqja e shtëpisë: 290.3m²

Sipërfaqja e oborrit 311.8ARI

Planimetria e përdhesës – 116.58m²

Qëndrimi ditor

Tryezaria

Kuzhina

Depo

Parabanjo

WC

Erëmbrojtës

Loxha

Garazha

Terasa

Planimetria e katit të parë – 108.51m²

3 dhoma fjetjeje

Garderoba

Banjo e dhomës

Terasa

Utiliti

Banjo

Planimetria e bodrumit – 35.92m²

Hapësirë pune

Hapësirë pushimi

Planimetria e nënkulmit – 38.80m²

Bodrum

Komunikim vertikal

Shpallja: ID-195

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë