LAJMI I FUNDIT:

Bli shtëpinë e ëndrrave tuaja në Prishtinë – ZBRITJE në çmim, kapni mundësinë tani! ID-123 

Mos e humbni rastin për të blerë një shtëpi trekatëshe në Prishtinë. Çmimi tashmë ofrohet me zbritje nga 330,000€ në 310,000€ dhe gjithashtu është i negociueshëm. 

Shtëpia ka një hapësirë të madhe dhe një oborr prej 5 ari. Në katin e dytë, përveç dhomave të gjumit dhe banjove, ka edhe një zonë lojërash. Gjithashtu, ka një garazh për makinën tuaj. 

Ajo gjendet pranë shkollës fillore, qendrës mjekësore dhe qendrës sportive. Siguria dhe lehtësia e aksesit janë të garantuara. 

SHTËPIA NË SHITJE

Çmimi i shtëpisë: 310,000€ dhe i negociueshëm

5Ari Oborr dhe shtëpi me sipërfaqe 360m2

Kati 1 sallon trepezari, banjo, dhe një dhomë gjumi me banjo

Kati 2  tri dhoma gjumi dhe dy banjo (njëra dhomë me banjo) dhe utility

Kati 3 hapësirë për lojëra dhe tavolinë për ping pong

Garazha dhe kalldaja

Oborr në dy anët e shtëpisë

Shtëpia me dokumentacion të rregullt

Shpallja: ID-123

Video e shtëpisë në shitje

Shëtitja virtuale 3D

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë