LAJMI I FUNDIT:

Koha për të blerë është tani – shitet banesa me 92m² në Gjilan ID-248

Në qytetin e Gjilanit, një banesë po ofrohet në shitje. Kjo banesë e brendshme në ndërtesën C6 ka një sipërfaqe prej 95 metra katrorë dhe ofron një ambient të rehatshëm dhe moderne për të jetuar.  

Hyrja në banesë hap rrugën drejt një salloni të gjerë dhe të ndriçuar, ku kuzhina moderne është pjesë e integruar. Kjo hapësirë e përbashkët është ideale për të pritur mysafirët ose për të krijuar kohë të mrekullueshme me familjen.  

Banesa gjithashtu ka tre dhoma të gjumit. Këto dhoma të bukura dhe të ndriçuara ofrojnë një vend për të pushuar dhe rikuperuar energjinë. E vendosur në një vend strategjik, banesa gjithashtu ka tre banjo për të siguruar komoditetin e plotë për banorët.  

Një avantazh i kësaj banese është ballkoni i saj. Me një pamje tërheqëse të qytetit, kjo hapësirë e jashtme ofron mundësi për t’u relaksuar. 

Banesa gjendet në katin e pestë të ndërtesës, duke ofruar një ndjenjë të qetësisë dhe largimit nga zhurma e qytetit. Por, ajo gjithashtu mund të qëndrojë në përshtatje me nevojat tuaja.  

Çmimi për metrin katror të kësaj banese ofrohet në 850 euro, duke treguar një vlerë të përballueshme për tregun vendas të pasurive. Mund të shtoni edhe një garazh në pronën tuaj për një çmim shtesë prej 7,100 euro. Për më tepër, ka edhe një depo shtesë me sipërfaqe 3 deri në 4 metra katrorë, e cila mund të blihet për 375 euro për metër katror.  

BANESA NË SHITJE 

Sipërfaqja: 95m², C6 

Lokacioni: Gjilan 

Çmimi për m²: 850 euro 

Salon me kuzhinë 

Tre dhoma gjumi 

Tre banjo 

Ballkon 

Kati i 5-të 

Ka garazhë me çmim ekstra 7,100 euro 

Depo ekstra me sipërfaqe 3 deri në  4 m2 – çmimi për m2 është 375euro   

Shpallja: ID-248 

Për më shumë informacione kontaktoni në:   

E-mail: realestate@telegrafi.com   

Nr:tel: 048 90 90 90

Më shumë