LAJMI I FUNDIT:

Banesë

17 Artikuj

SUPER ZBRITJE – Banesë 108,94 m² në Prishtina e re – Kompleksi DORA ID-192

SUPER ZBRITJE – Banesë 108,94 m² në Prishtina e re – Kompleksi DORA ID-192

Telegrafi Real Estate
Me fletë poseduese dhe në qendër të Prishtinës kjo banesë ofrohet për blerje ID-194

Me fletë poseduese dhe në qendër të Prishtinës kjo banesë ofrohet për blerje ID-194

Pozhegu Brothers
Shitet banesë moderne me 116.4m² në Prishtinën e Re ID-193

Shitet banesë moderne me 116.4m² në Prishtinën e Re ID-193

Telegrafi Real Estate
Me 165.2 m2 sipërfaqe ky penthouse tek “Rruga B”, Prishtinë është në shitje ID-122

Me 165.2 m2 sipërfaqe ky penthouse tek “Rruga B”, Prishtinë është në shitje ID-122

Telegrafi Real Estate
Banesa me 92m2 në Prizren është në shitje ID-119

Banesa me 92m2 në Prizren është në shitje ID-119

Telegrafi Real Estate
Ra nga kati i 17-të i një ndërtese në Kinë, dyvjeçarja shpëtoi pa lëndime (Video)

Ra nga kati i 17-të i një ndërtese në Kinë, dyvjeçarja shpëtoi pa lëndime (Video)

Interesante
Pensionistes i gjejnë në banesë trupin e nënës së vdekur para 30 vitesh (Foto)

Pensionistes i gjejnë në banesë trupin e nënës së vdekur para 30 vitesh (Foto)

Nga Bota
Digjet një banesë kolektive në Gjakovë

Digjet një banesë kolektive në Gjakovë

Kronika e Zezë
Milioneri që ishte rritur rrugëve, ia dhuroi banesën një nëne të pastrehë (Video)

Milioneri që ishte rritur rrugëve, ia dhuroi banesën një nëne të pastrehë (Video)

Nga Bota
Reklamon banesën për ta dhënë me qira, shkaku i shtratit askush nuk e kontakton (Foto)

Reklamon banesën për ta dhënë me qira, shkaku i shtratit askush nuk e kontakton (Foto)

Fun Lajme
Qiraja e lartë e minibanesës (Foto)

Qiraja e lartë e minibanesës (Foto)

Dështime
Banesën e vogël askush nuk deshi ta merr me qira, për disa arsye të çuditshme (Foto)

Banesën e vogël askush nuk deshi ta merr me qira, për disa arsye të çuditshme (Foto)

Dështime
Banesën luksoze që e morën e me qira, e demoluan keq për tri ditë (Foto)

Banesën luksoze që e morën e me qira, e demoluan keq për tri ditë (Foto)

Dështime
Zjarrfikësi largon fëmijën nga ballkoni i banesës që ishte përfshirë nga flakët (Video)

Zjarrfikësi largon fëmijën nga ballkoni i banesës që ishte përfshirë nga flakët (Video)

Fun Lajme
Vuri kamerë për të zbuluar nëse ‘cimeri’ po e vidhte, u tmerrua nga gjesti tij pervers (Video)

Vuri kamerë për të zbuluar nëse ‘cimeri’ po e vidhte, u tmerrua nga gjesti tij pervers (Video)

Dështime
Policia zbulon ‘banesën e drogës’ në Belgjikë, shqiptarët tentojnë të arratisen nga çatia (Video)

Policia zbulon ‘banesën e drogës’ në Belgjikë, shqiptarët tentojnë të arratisen nga çatia (Video)

Kronika e Zezë
Shpenzoi 20 mijë euro duke rinovuar gabimisht banesën e huaj (Foto)

Shpenzoi 20 mijë euro duke rinovuar gabimisht banesën e huaj (Foto)

Dështime