LAJMI I FUNDIT:

Qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri!

Qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri!

A ke mendu najherë qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri?

Me Auto Mita është edhe kjo e mundur! 

Për të gjithë ata që duan të zëvendësojnë veturën e tyre të vogël, me një veturë krejtësisht të re të brendit Dacia, Renault dhe Nissan, Auto Mita ka një matematikë shumë të thjeshtë për ju.

Ata u’a marrin veturën tuaj, e vlerësojnë disa mijë euro, ndërsa ju i’a shtoni pjesën tjetër të mbetur cash ose me kredi, e kerri juaj i vogël bëhet krejtësisht kerr i ri!

Qysh bohet kerri i vogël, kerr Dacia Duster i ri?

Matematika është shumë e thjeshtë: Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 10,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 196 në muaj!

Qysh bohet kerri i vogël, kerr Renault Captur i ri?

Matematika është shumë e thjeshtë: Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 9,000, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 248 në muaj.

Qysh bohet kerri i vogël, kerr  Renault Austral i ri?

Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 14,000, ju mund ta bleni të renë duke paguar vetëm 279€ në muaj për 84 muaj.

Qysh bohet kerri i vogël, kerr Nissan X-Trail i ri?

Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 20,000, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 349 në muaj.

A përfundon matematika këtu? Jo!

Me këtë ofertë për veturë të re, Auto Mita ju dhuron gjithashtu edhe 3 udhëtime në Evropë. Fituesit do të përzgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

Vetëm Auto Mita të pret me kerr të vogël e të përcjellë me kerr të ri.

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: info@automita.com 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Fasada ventiluese e Mercom Company, një pikë referuese për të ardhmen e ndërtesave tuaja

Fasada ventiluese e Mercom Company, një pikë referuese për të ardhmen e ndërtesave tuaja

Mercom Company
U hap ndalesa më e shijshme “Heb’s Fried Chicken” në Merdarë, mirëpresin mërgimtarët nga rrugët e gjata

U hap ndalesa më e shijshme “Heb’s Fried Chicken” në Merdarë, mirëpresin mërgimtarët nga rrugët e gjata

Heb's Kosova
Ephesus Travel Kosova me oferta speciale për Selectum Hotels

Ephesus Travel Kosova me oferta speciale për Selectum Hotels

Ephesus Travel Kosova Agency
Qindra euro larg pagës për

Qindra euro larg pagës për "jetë të dinjitetshme" në Kosovë

Ekonomi
Hapja më e re e pikës së grumbullimit të pemëve dhe perimeve - Fresco Group

Hapja më e re e pikës së grumbullimit të pemëve dhe perimeve - Fresco Group

frescoexclusive
Mjeku në shtëpi mundësuar nga

Mjeku në shtëpi mundësuar nga "KosovaMed" ofron mbështetje shëndetësore për të moshuarit në shtëpi

KosovaMed Healthcare
Kalo në kategori