LAJMI I FUNDIT:

Shitet banesë moderne me 116.4m² në Prishtinën e Re ID-193

Ofrohet për shitje banesa me 116.4m² në lagjen Prishtina e Re ne kompleksin Liridoni Construction.

Ndodhet në katin e 5-të dhe ka një sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, banjo, toalet dhe ballkon.

Një banesë e tillë është e përshtatshme për familje të mëdha të cilat e kanë primare komoditetin.

Eshtë e gatshme për banim dhe ka një çmim të volitshëm për hapësirën e madhe që ka, prej 1.000.00€ për m².

BANESA NE SHITJE

Çmimi: 1.000 euro për m²

Lokacioni: Lagjia Prishtina e Re

Sipërfaqja: 116.4m², kati i 5-të

Sallon me kuzhinë

Tre dhoma gjumi

Banjo

WC

Ballkon

E gatshme për banim

Shpallja: ID-193

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë