LAJMI I FUNDIT:

Me fletë poseduese dhe në qendër të Prishtinës kjo banesë ofrohet për blerje ID-194

Ju prezantojmë një banesë elegante në “Lagjen e Muhaxhereve”, Prishtinë: Vendbanimi ideal nga Pozhegu Brothers.

Pozhegu Brothers prezanton një ofertë mahnitëse që ndërthur komoditetin, stilin dhe komoditetin. Me një fletë poseduese dhe karakteristika mbresëlënëse, një apartament që është gati të bëhet i juaji.

Kjo banesë ofron hapësirë të bollshëme me një siperfaqe prej 69.20 metrash katrore dhe ka një planimetri të mirë-dizenjuar me sallon dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe nje ballkon.

Banesa ka fletë poseduese.

Banesa ka lokacion primar që ofron qetësi dhe aksesueshmëri. Do të keni akses të përshtatshëm në qendrat tregtare, shkollat, parqet dhe lehtësitë e tjera thelbësore. Lidhjet e shkëlqyera të transportit të lagjes sigurojnë lidhje të lehtë me pjesën tjetër të Prishtinës, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për profesionistët dhe familjet.

Mos e humbisni mundësinë për të zotëruar këtë banesë të jashtëzakonshme. Kontaktoni Pozhegu Brothers sot për të planifikuar një shikim dhe për të nisur udhëtimin për të gjetur shtëpinë tuaj perfekte.

SHIKO KËTU BANESAT DHE OFERTAT TJERA

 

 

BANESA NË SHITJE

Lokacioni: ‘Lagjja e Muhaxherëve’, Prishtinë

Sipërfaqja 69.20m2

Qëndrimi ditor dhe Kuzhina

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

Me fletë poseduese

VIDEO E BANESËS NË SHITJE

Për më shumë informacione kontaktoni:

Facebook: Pozhegu Brothers

Nr.tel: 045 543 222

E-mail: pozhegubrothers@gmail.com

Më shumë