LAJMI I FUNDIT:

Shitet penthouse në Prishtinë me 165m² – ka 5 dhoma gjumi dhe terrasë me 480m² ID-122

Për të gjithë ata që dëshirojnë një hapësirë të gjerë për të jetuar, penthouse është zgjidhja ideale. Prona është vendosur në Prishtinë, konkretisht në “Rruga B”.  

Me një sipërfaqe prej 165m², ky penthouse ofron pesë dhoma gjumi, dy banjo, dhomë ndeje, kuzhinë, nxemje qendrore, ashensor të veçantë dhe një terasë prej 480m². 

Penthouse është plotësisht e mobiluar dhe vjen me një kuzhinë nga inox me vlerë 20.000 euro.  

Çmimi i kësaj prone është 250 mijë euro.

PENTHOUSE NË SHITJE

Sipërfaqe banimi: 165.2m²

Terasë: 480m²

Apartamenti posedon:

5 Dhoma gjumi

2 Banjo

Dhomë të ndejës

Kuzhinë

Nxemje qëndrore

Ashensor të veçantë

Shpallja: ID-122

Video e penthouse në shitje

Shëtitja virtuale 3D

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Artikull i sponzorizuar

Më shumë