LAJMI I FUNDIT:

Blej banesë në Shkup me pamjen mahnitëse të lumit Vardar ID-247 

Në qytetin Shkup, në lagjen Gazi Babë, mund të gjeni një banesë moderne që është vënë në shitje në kompleksin Kosmos. Kjo banesë ka një sipërfaqe prej 32m² dhe përfshinë një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon dhe një salon me kuzhinë 

Banesa ndodhet në katin e 11-të dhe ofron një pamje të bukur të lumit Vardar dhe qytetit. Kompleksi Kosmos ka ashensor dhe vendparkim për banorët e tij. 

Banesa është pothuajse në përfundim kurse kompleksi është një nga më modernët në Maqedoninë e Veriut. 

Prona ka dokumentacion të rregullt dhe kontrata e shitjes bëhet në noteri. Çmimi i fundit për këtë banesë është 47,000 Euro. 

BANESA NË SHITJE 

Lokacioni: Lagja Gazi Babë, Shkup – Kompleksi Kosmos 

Sipërfaqja: 32m² 

Çmimi: 47,000€   

Salon me kuzhinë  

Dhomë gjumi 

Banjo 

Ballkon 

Prona ka dokumentacion të rregullt 

Kontrata bëhet te noteri 

Informata e sipërfaqes:

Hyrja/Koridori – 4.28

Banjo – 3.88

Kuzhina – 3.87

Sallon/Dhomë ngrënie – 14.00

Ballkon –  6.07

Kati 11-të

Shpallja: ID-247 

VIDEO E BANESËS NË SHITJE

Për më shumë informacione kontaktoni në:  

E-mail: realestate@telegrafi.com  

Nr:tel: 048 90 90 90 

Më shumë