LAJMI I FUNDIT:

Jetesa luksoze në Prishtinën e Re – Banesa juaj e ëndrrave në Kompleksin Dora ID – 192

Zbuloni mënyren e jetesës moderne dhe luksoze në kompleksin e dëshirueshëm Dora të Prishtinës së Re. Ky apartament i jashtëzakonshëm 108,94 m² ofron një dhomë të bollshme ndenje, tri dhoma gjumi, një banjo, një tualet dhe një ballkon simpatik.

Me një çmim prej vetëm 1,000€ për m², kjo është një mundësi e jashtëzakonshme për të zotëruar një banim mahnitës në një nga lagjet më të kërkuara të Prishtinës.

Hyni në një botë të elegancës ndërsa hyni në dhomën e hapur dhe tërheqëse të ndenjes, e lidhur me një kuzhinë bashkëkohore. Tri dhomat e gjumit ofrojnë një strehë të qetë , ndërsa banjo dhe tualeti i veçantë ofrojnë komoditet dhe stil.

Shijoni pamjet befasuese nga ballkoni i mrekullueshëm, ku mund të relaksoheni në ambientin e Prishtinës së Re. Kompleksi Dora është i vendosur në mënyrë ideale, me qasje të lehtë në institucionet arsimore, objektet mjekësore, qendrat tregtare dhe më shumë.

Ky apartament nuk është vetëm një vend për t’u quajtur shtëpi, por edhe një investim i zgjuar në tregun e pasurive të paluajtshme në Prishtinë. Mos e humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme për të siguruar apartamentin tuaj të ëndrrave. Na kontaktoni sot për të organizuar një shikim dhe përjetuar luksin e të jetuarit në kompleksin Dora të Prishtinës së Re.

BANESA NË SHITJE:

Lokacioni : Prishtina e Re, Komplexi Dora

Kati 5

Sipërfaqja:  108.94 m²

Sallon me kuzhinë

3 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 WC

1 Ballkon

Çmimi:  1,000 euro për m²

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë