LAJMI I FUNDIT:

Shitet banesa 80m² në Arbëri, Prishtinë ID-199

Tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim! Kjo banesë me sipërfaqe neto prej 80m² në kompleksin VIP Trade në Arbëri ka 2 dhoma gjumi, korridor, një sallon me kuzhinë, ballkon, banjo.

Me një pamje të bukur nga qyteti, parking të përbashkët të ndërtesës dhe ngrohje me Termokos, kjo banesë është një mundësi që vjen një herë në jetë.

Me çmim 155,000.00€, jo vetëm që do të keni një vendbanim të bukur, por edhe një mundësi fantastike investimi në biznes.

Një vendbanim të rehatshëm apo hapësirë biznesi, ky apartament i ka të gjitha.

BANESA NË SHITJE

Çmimi: 155,000.00€                              

Lokacioni: Arbëri, Prishtinë – kompleksi VIP TREGTIA

Sipërfaqja neto: 80m², kati i parë

Qëndrim ditor

Kuzhinë

Koridor

2 dhoma gjumi

Ballkon

Banjo

Shpallja: ID-199

VIDEO E BANESËS NË SHITJE

SHËTITJA VIRTUALE 3D

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë