LAJMI I FUNDIT:

Gërshetat “zinxhir”: Frizura ideale për të gjitha rastet

Gërshetat “zinxhir”: Frizura ideale për të gjitha rastet

Frizurën e këtillë kurrë nuk e ka provuar deri tani askush, pra përse të mos jeni ju të parat dhe ta provoni menjëherë!

Duke pasur parasysh që ky është një gërshet që bëhet shpejt dhe është argëtuese dhe zëvendësim për bishtin, por që edhe me të mund të arrini edhe pamje glamuroze, nuk është për t’u habitur që popullariteti po rritet me shpejtësi marramendëse.

Pikërisht është e tillë kjo frizurë të cilën jua propozojnë ta bëni në mënyrë që të dukeni perfekte për çfarëdo rasti.

Gërsheti “zinxhir” është frizura e cila duket shumë e komplikuar për ta bërë, ndërkaq rregullimi i saj mund të mësohet për vetëm disa minuta, transmeton Telegrafi.


Për ta bërë këtë është me rëndësi të keni vetëm pak teknikë dhe natyrisht gishta të shkathtë.

Shikojeni videon dhe bëjeni këtë gërshet të mrekullueshëm për të cilën të gjithë do t’jua kenë lakmi…

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Estetikë
Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Manikyr dhe pedikyr
Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Femra
Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmija juaj
Truku “magjik” me rrip që do t’ju bëjë të dukeni më e gjatë

Truku “magjik” me rrip që do t’ju bëjë të dukeni më e gjatë

Moda
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Kalo në kategori