LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian është rikthyer sërish te flokët biondë!

Kim Kardashian është rikthyer sërish te flokët biondë!

Kim Kardashian nuk i ndahet shpirti nga flokët biondë

Përmes disa fotove të publikuara në Instagram, ylli i “The Kardashians”, 43 vjeç, tregoi se ka eksperimentuar me flokët biondë platin, të gjatë dhe të shtrirë.

Njerëzit menjëherë kanë komentuar, duke e aprovuar menjëherë rikthimin e saj te flokët biondë.


“Sa bukur! Flokët platin duken yll tek ti!”, shkroi dikush. “Më pëlqejnë shumë. Duken yll”; “Kim-i i vjetër është rikthyer” ishin disa prej komenteve.

Kim është shfaqur me flokë biondë në prill të këtij viti, më pas, eksperimentoi me ngjyrën e flokëve rozë, për të shkuar sërish te rrënjët e saj: Flokët gështenjë.

Në trend Femra

Më shumë
Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Estetikë
Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Manikyr dhe pedikyr
Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Femra
Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmija juaj
Truku “magjik” me rrip që do t’ju bëjë të dukeni më e gjatë

Truku “magjik” me rrip që do t’ju bëjë të dukeni më e gjatë

Moda
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Kalo në kategori