LAJMI I FUNDIT:
Kim Kardashian

Kim Kardashian

2012 Artikuj

Info

Kimberly Noel Kardashian u lind më 21 tetor, 1980 në Beverlly Hills në Kaliforni. Babai i modeles, gjyshërit dhe stërgjyshërit i kanë rrënjët në Armeni. Ajo është fëmija i tretë i Robert Kardashian dhe Kris Jenner.

E inspiruar nga Pamela Anderson, Kim Kardashian duket më se atraktive dhe tërheqëse me volumin e flokëve të mbledhura

E inspiruar nga Pamela Anderson, Kim Kardashian duket më se atraktive dhe tërheqëse me volumin e flokëve të mbledhura

Yjet
Modelja e cila mbylli instalacionin “New York to Dublin” për shkak të ekspozimit të gjoksit, kishte akuzuar Kanye Westin për homoseksualizëm

Modelja e cila mbylli instalacionin “New York to Dublin” për shkak të ekspozimit të gjoksit, kishte akuzuar Kanye Westin për homoseksualizëm

Yjet
Pse Kim Kardashian i mbulon shpesh sytë me flokët e saj? Një infermiere dyshon për një çrregullim

Pse Kim Kardashian i mbulon shpesh sytë me flokët e saj? Një infermiere dyshon për një çrregullim

Flokë dhe stil
Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Kim Kardashian mungoi në festat pas Met Gala

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Kim Kardashian mungoi në festat pas Met Gala

Yjet
Vëmendjen e mori korseti i ngushtë, por askush nuk i kishte vënë re këpucët pa taka të Kim Kardashian në Met Gala

Vëmendjen e mori korseti i ngushtë, por askush nuk i kishte vënë re këpucët pa taka të Kim Kardashian në Met Gala

Yjet
Publiku shpërtheu me sharje ndaj Kim Kardashian, si reagoi kjo e fundit?

Publiku shpërtheu me sharje ndaj Kim Kardashian, si reagoi kjo e fundit?

Yjet
Kim Kardashian trondit sërish me korse të ngushtë dhe fustan të tejdukshëm në Met Gala 2024

Kim Kardashian trondit sërish me korse të ngushtë dhe fustan të tejdukshëm në Met Gala 2024

Yjet
Kim Kardashian tregon linjat e saj në një fustan të ngushtë, teksa del në Santa Barbara

Kim Kardashian tregon linjat e saj në një fustan të ngushtë, teksa del në Santa Barbara

Yjet
Kim Kardashian bën një paraqitje mahnitëse, teksa modelon për markën e saj “SKIMS”

Kim Kardashian bën një paraqitje mahnitëse, teksa modelon për markën e saj “SKIMS”

Yjet
Kim Kardashian nxjerr në pah linjat e saj mahnitëse në bikini, teksa ndan fotografi nga seti për “SKIMS”

Kim Kardashian nxjerr në pah linjat e saj mahnitëse në bikini, teksa ndan fotografi nga seti për “SKIMS”

Yjet
Kim bëri ndryshimin në pamje dhe kjo nuk është hera e parë që krahasohet me gruan e Kanye

Kim bëri ndryshimin në pamje dhe kjo nuk është hera e parë që krahasohet me gruan e Kanye

Flokë dhe stil
Kim Kardashian bën debutimin e saj publik në modelin e ri biond, teksa duket magjepsëse në çmimet “Lo Maximo 2024”

Kim Kardashian bën debutimin e saj publik në modelin e ri biond, teksa duket magjepsëse në çmimet “Lo Maximo 2024”

Yjet
Fotografitë e jashtëzakonshme ‘para dhe pas’, tregojnë se sa shumë ka ndryshuar Bianca Censori, që kur u martua me Kanye West

Fotografitë e jashtëzakonshme ‘para dhe pas’, tregojnë se sa shumë ka ndryshuar Bianca Censori, që kur u martua me Kanye West

Yjet
Kim Kardashian mbulohet me një pallto të madhe të kuqe dhe tregon flokët e saj të reja bionde, gjatë një daljeje në Miami

Kim Kardashian mbulohet me një pallto të madhe të kuqe dhe tregon flokët e saj të reja bionde, gjatë një daljeje në Miami

Yjet
Kim Kardashian e ftuar nderi në Shtëpinë e Bardhë, pritet nga zëvendëspresidentja Kamala Harris për të diskutuar mbi reformën në drejtësi penale

Kim Kardashian e ftuar nderi në Shtëpinë e Bardhë, pritet nga zëvendëspresidentja Kamala Harris për të diskutuar mbi reformën në drejtësi penale

Yjet
Efekti Taylor Swift: Kim Kardashian humb më shumë se 100 mijë ndjekës pasi këngët ‘diss’ nga Taylor, rindezën grindjen e tyre shumëvjeçare

Efekti Taylor Swift: Kim Kardashian humb më shumë se 100 mijë ndjekës pasi këngët ‘diss’ nga Taylor, rindezën grindjen e tyre shumëvjeçare

Yjet
Taylor Swift i bën ‘diss’ Kim Kardashianit në albumin e saj të ri “The Tortured Poets Department”

Taylor Swift i bën ‘diss’ Kim Kardashianit në albumin e saj të ri “The Tortured Poets Department”

Yjet
Kompania e Kim Kardashian zbulon aksidentalisht masën e saj, ndërsa ajo modelonte bikini nga koleksioni i saj “SKIMS”

Kompania e Kim Kardashian zbulon aksidentalisht masën e saj, ndërsa ajo modelonte bikini nga koleksioni i saj “SKIMS”

Yjet
Një fotografi e Kim Kardashianit nga pushimet ka shkaktuar të qeshura në internet, për shkak të detajit të pakuptimtë të saj

Një fotografi e Kim Kardashianit nga pushimet ka shkaktuar të qeshura në internet, për shkak të detajit të pakuptimtë të saj

Yjet
Kim Kardashian duket mahnitëse në bikini, ndërsa debuton koleksionin e saj të verës 2024 “SKIMS Swim”

Kim Kardashian duket mahnitëse në bikini, ndërsa debuton koleksionin e saj të verës 2024 “SKIMS Swim”

Yjet
Kim Kardashian shfaq linjat trupore në një fustan lëkure, në ceremoninë e 10-të të ‘Çmimit Breakthrough’

Kim Kardashian shfaq linjat trupore në një fustan lëkure, në ceremoninë e 10-të të ‘Çmimit Breakthrough’

Yjet
Kim Kardashian vazhdon të sjellë imazhe të mrekullueshme, nga plazhi në Turks dhe Caicos

Kim Kardashian vazhdon të sjellë imazhe të mrekullueshme, nga plazhi në Turks dhe Caicos

Yjet
Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Yjet
Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Yjet