LAJMI I FUNDIT:

Manikyr dhe pedikyr

Kjo nuancë e thonjve të Kylie Jenner duket fantastike nën efektin e diellit

Kjo nuancë e thonjve të Kylie Jenner duket fantastike nën efektin e diellit

Manikyr dhe pedikyr
Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Manikyr dhe pedikyr
J.Lo sjell ‘manikyrin francez të tejdukshëm’ që duhet ta provosh patjetër

J.Lo sjell ‘manikyrin francez të tejdukshëm’ që duhet ta provosh patjetër

Manikyr dhe pedikyr
Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Jennifer Aniston i bashkohet trendit më fiksues të thonjve

Jennifer Aniston i bashkohet trendit më fiksues të thonjve

Manikyr dhe pedikyr
Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Manikyr dhe pedikyr
Këta thonj për Shën Valentin 2024 janë më të bukurit

Këta thonj për Shën Valentin 2024 janë më të bukurit

Manikyr dhe pedikyr
Jennifer Lopez zgjodhi manikyrin që do të dominojë këtë vit

Jennifer Lopez zgjodhi manikyrin që do të dominojë këtë vit

Manikyr dhe pedikyr
Truku për thoin të thyer: Nuk do t’ju duhet ta prisni – gjithçka që ju nevojitet janë disa gjëra dhe pak durim

Truku për thoin të thyer: Nuk do t’ju duhet ta prisni – gjithçka që ju nevojitet janë disa gjëra dhe pak durim

Manikyr dhe pedikyr
Sofia Richie “përqafoi” nuancën çokollatë për thonjtë si më të bukurën e sezonit

Sofia Richie “përqafoi” nuancën çokollatë për thonjtë si më të bukurën e sezonit

Manikyr dhe pedikyr
Harrojini thonjtë e gjatë, këtë sezon ne mbajmë një manikyr të shkurtër: nxjerrim në pah idetë me një dizajn argëtues

Harrojini thonjtë e gjatë, këtë sezon ne mbajmë një manikyr të shkurtër: nxjerrim në pah idetë me një dizajn argëtues

Manikyr dhe pedikyr
Keni dëgjuar për manikyrin brazilian? Një proces jo shumë i rregullt që ka nxitur opinione të ndara

Keni dëgjuar për manikyrin brazilian? Një proces jo shumë i rregullt që ka nxitur opinione të ndara

Manikyr dhe pedikyr
Nëse doni një version argëtues për thonjtë, frymëzohuni nga Adele

Nëse doni një version argëtues për thonjtë, frymëzohuni nga Adele

Manikyr dhe pedikyr
Keni thonj të brishtë? Ja çfarë duhet të bëni

Keni thonj të brishtë? Ja çfarë duhet të bëni

Manikyr dhe pedikyr
Versioni i ri i manikyrit të Hailey Bieber për vjeshtën

Versioni i ri i manikyrit të Hailey Bieber për vjeshtën

Manikyr dhe pedikyr
Për thonjtë e vjeshtës, frymëzohu nga Megan Fox

Për thonjtë e vjeshtës, frymëzohu nga Megan Fox

Manikyr dhe pedikyr
Trendi më i ri i thonjve “Iced Coffee”: 10 modele perfekte për vjeshtën

Trendi më i ri i thonjve “Iced Coffee”: 10 modele perfekte për vjeshtën

Manikyr dhe pedikyr
Ngjyra e manikyrit që ngazëllen: Një nuancë popullore verore për thonjtë që është rikthyer në modë

Ngjyra e manikyrit që ngazëllen: Një nuancë popullore verore për thonjtë që është rikthyer në modë

Manikyr dhe pedikyr
Këto truke do të ndihmojnë që manikyri juaj të zgjasë më shumë gjatë verës

Këto truke do të ndihmojnë që manikyri juaj të zgjasë më shumë gjatë verës

Manikyr dhe pedikyr
Dua Lipa dhe të famshme tjera e duan këtë ngjyrë të papritur të thonjve për verën

Dua Lipa dhe të famshme tjera e duan këtë ngjyrë të papritur të thonjve për verën

Manikyr dhe pedikyr
Si ta hiqni llakun nga thonjtë pa aceton: Truk praktik i cili ka sukses gjithmonë!

Si ta hiqni llakun nga thonjtë pa aceton: Truk praktik i cili ka sukses gjithmonë!

Manikyr dhe pedikyr
Thonjtë tuaj janë zverdhur, u mungon shkëlqimi: Këto janë disa zgjidhje që mund t’ju ndihmojnë

Thonjtë tuaj janë zverdhur, u mungon shkëlqimi: Këto janë disa zgjidhje që mund t’ju ndihmojnë

Manikyr dhe pedikyr