LAJMI I FUNDIT:

Grim

Çfarë është ‘lëkura perlë’, trendi i bukurisë me shkëlqimin delikat dhe të ndritshëm

Çfarë është ‘lëkura perlë’, trendi i bukurisë me shkëlqimin delikat dhe të ndritshëm

Grim
Lady Gaga me vetulla të zbardhura në postimin emocional të ditëlindjes

Lady Gaga me vetulla të zbardhura në postimin emocional të ditëlindjes

Grim
Vaji i bajameve: A mund ta përdorim këtë produkt natyral për të hequr grimin?

Vaji i bajameve: A mund ta përdorim këtë produkt natyral për të hequr grimin?

Grim
Gabimet për shkak të të cilave pudra rregullisht bie nga fytyra

Gabimet për shkak të të cilave pudra rregullisht bie nga fytyra

Grim
Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t’i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t’i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Grim
Çfarë ngjyre buzëkuqi i bën dhëmbët më të bardhë?

Çfarë ngjyre buzëkuqi i bën dhëmbët më të bardhë?

Grim
Të famshmet na mbushin mendjen të shtojmë më shumë tone blu në grimin tonë

Të famshmet na mbushin mendjen të shtojmë më shumë tone blu në grimin tonë

Grim
Si e krijon Chiara Ferragni efektin e ngritjes së mollëzave vetëm me blush?

Si e krijon Chiara Ferragni efektin e ngritjes së mollëzave vetëm me blush?

Grim
Fshihni rrudhat nën mjekër në 30 sekonda me një truk të vogël: Është shumë e thjeshtë

Fshihni rrudhat nën mjekër në 30 sekonda me një truk të vogël: Është shumë e thjeshtë

Grim
Si të zgjedhësh rimelin me ngjyrë bazuar në ngjyrën e syve

Si të zgjedhësh rimelin me ngjyrë bazuar në ngjyrën e syve

Grim
Çmimet Emmy zbuluan trendin e grimit dhe buzëkuqit që do e shihni kudo këtë vit

Çmimet Emmy zbuluan trendin e grimit dhe buzëkuqit që do e shihni kudo këtë vit

Grim
Futeni tubin e maskarës dy minuta në ujë të ngrohët, dhe ajo do t’ju qëndrojë dyfish më gjatë në fytyrë

Futeni tubin e maskarës dy minuta në ujë të ngrohët, dhe ajo do t’ju qëndrojë dyfish më gjatë në fytyrë

Grim
Pamela Anderson më në fund zbuloi se çfarë vendos në fytyrë!

Pamela Anderson më në fund zbuloi se çfarë vendos në fytyrë!

Grim
Për natën e ndërrimit të viteve: Frymëzohuni me ngjyrat neon të viteve tetëdhjetë

Për natën e ndërrimit të viteve: Frymëzohuni me ngjyrat neon të viteve tetëdhjetë

Grim
Kylie Jenner rikthen trendin e buzëkuqit të kaftë me shumë shkëlqim

Kylie Jenner rikthen trendin e buzëkuqit të kaftë me shumë shkëlqim

Grim
Një truk popullor për konturimin si një supermodele, gjithçka që ju nevojitet janë vetëm disa fërkime me bronzer

Një truk popullor për konturimin si një supermodele, gjithçka që ju nevojitet janë vetëm disa fërkime me bronzer

Grim
Truku i Jennifer Lopez-it për buzëkuqin e kuq perfekt

Truku i Jennifer Lopez-it për buzëkuqin e kuq perfekt

Grim
Bukuroshja pa të meta: Prezantuesja Maya Jama ka pozuar pa makijazh nga vaska

Bukuroshja pa të meta: Prezantuesja Maya Jama ka pozuar pa makijazh nga vaska

Grim
Truku që përdor Hailey Bieber për mollëzat gjatë ditëve të ftohta

Truku që përdor Hailey Bieber për mollëzat gjatë ditëve të ftohta

Grim
Një këshillë e Victoria Beckham-it për buzët e plota: Një truk që çdo femër duhet ta dijë

Një këshillë e Victoria Beckham-it për buzët e plota: Një truk që çdo femër duhet ta dijë

Grim
Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë – parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë – parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Grim
“Nude e thellë” është nuanca perfekte e buzëkuqit për ta provuar këtë sezon

“Nude e thellë” është nuanca perfekte e buzëkuqit për ta provuar këtë sezon

Grim
Shatë ide ku të frymëzoheni për penelin më të bukur të syve

Shatë ide ku të frymëzoheni për penelin më të bukur të syve

Grim
Cila nuancë e buzëkuqit është më e mirë për gratë me sy kafe?

Cila nuancë e buzëkuqit është më e mirë për gratë me sy kafe?

Grim