LAJMI I FUNDIT:

Gjashtë ide të lezetshme grimi që t’i keni parasysh për çdo rast

Gjashtë ide të lezetshme grimi që t’i keni parasysh për çdo rast

Verë do të thotë festa në plazh, pije buzë detit, piknik në park, me pak fjalë më shumë argëtim dhe adrenalinë

Ky sezon është praktikisht edhe periudha më e mirë për të provuar dhe eksperimetuar teknika të reja grimi.

Pavarësisht nëse jeni e ftuar në një ditëlindje në bregdet, apo një dasmë në ambient të mbyllur, kemi disa ide të lezetshme për ju që nuk keni frymëzimin e duhur këto kohë.


Buzë me kontur apo tonet e perëndimit në qepallat e syve, faqe të bronzta apo rimel me ngjyrë, ka kaq shumë opsione që mund t’ju pëlqejnë edhe juve.

1. Buzë me kontur

2. Perëndim mbi sy

3. Lëkurë me efekt shkëlqimi

4. Nuanca jeshile

5. Mollëza të “puthura” nga dielli

6. Xixa & ngjyra