LAJMI I FUNDIT:

Këshilla Estetike

Disa fshehtësi për shkëlqimin e flokëve tuaja

Disa fshehtësi për shkëlqimin e flokëve tuaja

Këshilla Estetike
Çfarë është ‘skin cycling’, rutina e re e kujdesit për lëkurën pas verës

Çfarë është ‘skin cycling’, rutina e re e kujdesit për lëkurën pas verës

Këshilla Estetike
Ju këputen vazhdimisht qerpikët pas plazhit? Trajtojini me këto produkte që i keni në shtëpi

Ju këputen vazhdimisht qerpikët pas plazhit? Trajtojini me këto produkte që i keni në shtëpi

Këshilla Estetike
Si të aplikoni siç duhet kremin e natës në fytyrë: Mjekja zbuloi se çfarë po bëjnë gabim të gjithë

Si të aplikoni siç duhet kremin e natës në fytyrë: Mjekja zbuloi se çfarë po bëjnë gabim të gjithë

Këshilla Estetike
Një maskë e nevojshme për fytyrën me yndyrë

Një maskë e nevojshme për fytyrën me yndyrë

Këshilla Estetike
Përse për kurën e fytyrës nevojiten dy kremra – të ditës dhe të natës?

Përse për kurën e fytyrës nevojiten dy kremra – të ditës dhe të natës?

Këshilla Estetike
Nëse jeni në kërkim të një zgjidhjeje se si t’i rinoni buzët, ndiqni këshillat e ekspertëve…

Nëse jeni në kërkim të një zgjidhjeje se si t’i rinoni buzët, ndiqni këshillat e ekspertëve…

Këshilla Estetike
Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Këshilla Estetike
Cilat produkte kozmetike nuk duhet të përzihen dhe pse?

Cilat produkte kozmetike nuk duhet të përzihen dhe pse?

Këshilla Estetike
A mund të përdoret retinoli për të trajtuar aknet?

A mund të përdoret retinoli për të trajtuar aknet?

Këshilla Estetike
Ju bien flokët dhe thjesht nuk mund të përmirësohen: Maska nga natyra flokët tuaja do t’i ndryshojë nga rrënja!

Ju bien flokët dhe thjesht nuk mund të përmirësohen: Maska nga natyra flokët tuaja do t’i ndryshojë nga rrënja!

Këshilla Estetike
Cila ngjyrë e hijesimit i përgjigjet ngjyrës suaj të syve?

Cila ngjyrë e hijesimit i përgjigjet ngjyrës suaj të syve?

Këshilla Estetike
15 minuta, tre përbërës: Melhemi shtëpiak për fytyrë zbut lëkurën, rrafshon rrudhat!

15 minuta, tre përbërës: Melhemi shtëpiak për fytyrë zbut lëkurën, rrafshon rrudhat!

Këshilla Estetike
Disa këshilla për flokët e ngjyrosur

Disa këshilla për flokët e ngjyrosur

Këshilla Estetike
Rëndësia e pastrimit të fytyrës

Rëndësia e pastrimit të fytyrës

Këshilla Estetike
Si të largoni ngjyrën e verdhë nga thonjtë?

Si të largoni ngjyrën e verdhë nga thonjtë?

Këshilla Estetike
Fshini rrudhat nga fytyra: Melhemi i vrugtë pas vetëm tre tretmanëve jep efektin

Fshini rrudhat nga fytyra: Melhemi i vrugtë pas vetëm tre tretmanëve jep efektin

Këshilla Estetike
Si të ngrini qepallat e varura në një minutë – teknika e famshme japoneze

Si të ngrini qepallat e varura në një minutë – teknika e famshme japoneze

Këshilla Estetike
Pilingun dhe kremin kundër plakjes, nuk bën t’i kombinoni

Pilingun dhe kremin kundër plakjes, nuk bën t’i kombinoni

Këshilla Estetike
Super truqe: Si mund ta lani ngjyrën nga flokët dhe lëkura

Super truqe: Si mund ta lani ngjyrën nga flokët dhe lëkura

Këshilla Estetike
Dallimi midis maskës dhe balsamit për flokë: Çfarë është më mirë të përdorni!

Dallimi midis maskës dhe balsamit për flokë: Çfarë është më mirë të përdorni!

Këshilla Estetike
Si t’i hiqni dregëzat e akneve?

Si t’i hiqni dregëzat e akneve?

Këshilla Estetike
Nuk keni lëkurë të mirë – ku po gaboni?

Nuk keni lëkurë të mirë – ku po gaboni?

Këshilla Estetike
Jennifer Lopez nuk ka bërë kurrë botoks: Ky është sekreti i fytyrës së saj të tonifikuar

Jennifer Lopez nuk ka bërë kurrë botoks: Ky është sekreti i fytyrës së saj të tonifikuar

Këshilla Estetike