LAJMI I FUNDIT:

Emily nuk e ka në plan ta lërë pas trendin e veshjeve të tejdukshme

Emily nuk e ka në plan ta lërë pas trendin e veshjeve të tejdukshme

Ne, mund ta shohim këtë fund të stiluar si një mbulesë plazhi

Emily Ratajkowski nuk ka ndërmend të heqë dorë nga veshjet që të mbulojnë, por që i tregojnë të gjitha.


Veshur me një palë tanga të zeza dhe fund të bardhë, lino thuajse transparent, modelja veshi xhizme të zeza të gjata dhe në pjesën e sipërme mbajti po të njëjtën linjë ngjyrash me një kanotierë të shkurtër, të zezë dhe një triko lino të hollë hedhur krahëve.

Fundi i tejdukshëm prej liri, ashtu edhe pjesa e sipërme e zezë janë nga Mango.

EmRata e tregoi veshjen e saj në Instagram veç nga pjesa e pasme, por mediat e gjetën dhe komentuan gjatë këtë kombinim, që sipas disave, nëse vishet rrugëve të New York do bëhet pis shumë shpejt.

Lozonjare! Dhe e përkryer për një shëtitje me qenin e saj Colombo, siç mund ta shihni këtu:

A jeni e guximshme për t’u veshur siç ka bërë EmRata?

/Telegrafi/