LAJMI I FUNDIT:

Ekspertja tregon se cilat bikini nuk i veshin kurrë vajzat elegante

Ekspertja tregon se cilat bikini nuk i veshin kurrë vajzat elegante

Amira Bessette është një eksperte e stilit që ndan këshilla për vajzat që të duan të duken elegante dhe me klas.

Së fundmi, ajo ndau një video në TikTok, përmes së cilës shpjegonte se cilat veshje të plazhit nuk veshin kurrë vajzat elegante.

Bessette, thotë se vajzat elegante nuk veshin kurrë bikini që tregojnë shumë pjesët intime, ndonëse veshjet e brendshme në përgjithësi tregojnë shumë nga trupi i një femre.


@amira.bessette Elegant Timeless Swimwear #elegance #classyfashion #fashiontiktok #elegantinsummer #usa_tiktok #fyp #viral ♬ original sound – amirabessette

Megjithatë, sipas saj, ekzistojnë disa lloje të veshjeve të brendshme me stil më klasik që do të ishin ideale që t’i vishni në plazh ku do të dukeshit tejet elegante.

Ekspertja e modës gjithashtu thotë se vajzat me klas nuk veshin bikini me zinxhirë, pasi duken si detaje të tepërta. Ajo gjithashtu thotë se vajzat elegante nuk veshin bikini me ngjyrë neon apo me detaje të tjera që vijnë bashkë me ngjyrën. /Telegrafi/