LAJMI I FUNDIT:
Detaji i modës që është hiti i nxehtë i sezonit – francezet e adhurojnë

Detaji i modës që është hiti i nxehtë i sezonit – francezet e adhurojnë

Modë
Çdo fashioniste do të donte ta provonte këtë fustan të bukur që na kujton pranverën

Çdo fashioniste do të donte ta provonte këtë fustan të bukur që na kujton pranverën

Modë
Rroba me pika për pranverë dhe verë me të cilat është e pamundur të bësh një gabim mode

Rroba me pika për pranverë dhe verë me të cilat është e pamundur të bësh një gabim mode

Modë
Edhe një trend tjetër po rikthehet! Bluzat me mesazhe po vishen sërish

Edhe një trend tjetër po rikthehet! Bluzat me mesazhe po vishen sërish

Modë
Pushtojnë me dizajn dhe rehati: Këpucët elegante pranverore që tash e 66 vjet janë ende hit

Pushtojnë me dizajn dhe rehati: Këpucët elegante pranverore që tash e 66 vjet janë ende hit

Modë
Fustan i lezetshëm për një vajzë të vogël i bërë nga këmisha e babait

Fustan i lezetshëm për një vajzë të vogël i bërë nga këmisha e babait

Modë
Penelope Cruz në stilin flamengo tërhoqi vëmendjen në Romë: Dekolte e thellë dhe një lule në flokë

Penelope Cruz në stilin flamengo tërhoqi vëmendjen në Romë: Dekolte e thellë dhe një lule në flokë

Modë
Nga Lil Kim, Cardi B e deri te Nicki Minaj – 10 veshjet më ikonike ndër vite të repereve në Met Gala

Nga Lil Kim, Cardi B e deri te Nicki Minaj – 10 veshjet më ikonike ndër vite të repereve në Met Gala

Modë
Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Moda
Të shkëlqyeshme për ditët gri: Kombinime çizmesh dhe fustanesh valëvitës

Të shkëlqyeshme për ditët gri: Kombinime çizmesh dhe fustanesh valëvitës

Moda
Pse Kate Middleton ulet kur flet me fëmijët: Ky nuk është një rregull mbretëror, por një truk prindëror

Pse Kate Middleton ulet kur flet me fëmijët: Ky nuk është një rregull mbretëror, por një truk prindëror

Moda
Katër lloje veshjesh që duhet t’i hiqni qafe menjëherë

Katër lloje veshjesh që duhet t’i hiqni qafe menjëherë

Keshilla Modë
Një xhaketë që çdo femër duhet ta ketë: Margo Robbie ka treguar edhe një herë sesi vishet një zonjë moderne

Një xhaketë që çdo femër duhet ta ketë: Margo Robbie ka treguar edhe një herë sesi vishet një zonjë moderne

Moda
Heidi dhe vajza e saj shfaqen në një tjetër fushatë reklamuese me të brendshme

Heidi dhe vajza e saj shfaqen në një tjetër fushatë reklamuese me të brendshme

Modë
Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Moda
Me veshjen në Met Gala, Kim Kardashian kujtoi pozimin e saj për Playboy të vitit 2007

Me veshjen në Met Gala, Kim Kardashian kujtoi pozimin e saj për Playboy të vitit 2007

Modë
Element mode për vallëzim: Thekë të gjata dhe të shkurtra për një dinamikë të çmendur

Element mode për vallëzim: Thekë të gjata dhe të shkurtra për një dinamikë të çmendur

Moda
Çdo vit ka një temë specifike në Met Gala dhe këto janë cilësuar si më të mirat

Çdo vit ka një temë specifike në Met Gala dhe këto janë cilësuar si më të mirat

Moda
Pesë damat më të stiluara këtë javë: Njëra duket si një ikonë hollivudiane sa herë që shfaqet

Pesë damat më të stiluara këtë javë: Njëra duket si një ikonë hollivudiane sa herë që shfaqet

Moda
Doli me një fustan të rrezikshëm, por la brekët dhe sutjenat në shtëpi!

Doli me një fustan të rrezikshëm, por la brekët dhe sutjenat në shtëpi!

Moda
Me stilin e saj, mposhti të gjitha ikonat e modës së sotme: Harroni kostumet klasike – ja si bëhet

Me stilin e saj, mposhti të gjitha ikonat e modës së sotme: Harroni kostumet klasike – ja si bëhet

Moda
Dantella, temina, perla: Pamela Anderson u shfaq në tapetin e kuq të kopsitur deri në fyt

Dantella, temina, perla: Pamela Anderson u shfaq në tapetin e kuq të kopsitur deri në fyt

Moda
Trendët e këpucëve: Këpucët me majë dhe baletanet janë në krye të listës

Trendët e këpucëve: Këpucët me majë dhe baletanet janë në krye të listës

Keshilla Modë
Kaia Gerber ka mbathur këto atlete muajt e fundit: Dilni të shëtisni ditëve të ngrohta në modelin trend të sezonit

Kaia Gerber ka mbathur këto atlete muajt e fundit: Dilni të shëtisni ditëve të ngrohta në modelin trend të sezonit

Moda