LAJMI I FUNDIT:

Të leshta dhe të thurura: Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Të leshta dhe të thurura: Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Mund t’i rregulloni sipas ngjyrës ose të zgjidhni një kontrast – në varësi të faktit nëse dëshironi të theksoni diçka në siluetë

Adhurueset e minimalizmit do të zgjedhin uniformitetin e toneve, ndërsa ato eklektike do të zgjedhin një kolorit më të fortë.


Edhe pse nuancat më të zakonshme në dimër janë ato të errëta, të mbyllëta, ndonjëherë është interesante të lozësh me një variant tërheqës dhe të futësh një pamje argëtuese në stilin e përditshëm, transmeton Telegrafi.

Ngjyra e portokalltë do të theksojë siluetën zymtësinë e qytetit. Kjo është shumë e bukur – nuk mungojnë as ngjyra, as stili, as trendët.

E gështenjta është magjepsëse, ka në shumë tone të parezistueshme.

Grija e errëta praktike shkon perfekt në pallto ngjyrash të ndryshme, është shumë elegante dhe padukshme.

Kapela franceze është një ndër klasiket e modës, e bartin në mënyra të ndryshe.

Kapela e zezë është shumë e përshtatshme, me të mund të kombinohen të gjitha.

Edhe kapelat me strehë janë hit këtë sezon – i bartim me disa kapela tonesh të bukura.

Kapelat republikë janë ideale gjatë gjithë dimrit.

Për zonjat me stil ka këtu janë kapelat tërheqëse me detaje të llakuara.

Tonet e kuqe shkëlqejnë në kombinim me grinë, i japin asaj atraktivitet. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Si të kombinojmë ngjyrat

Si të kombinojmë ngjyrat

Keshilla Modë
Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Moda
Kalo në kategori