LAJMI I FUNDIT:

Shijo detin e krejt stinëve në “Holiday In 2”

Shijo detin e krejt stinëve në “Holiday In 2”

Ju ka ndodhur ndonjëherë të mos ngopeni me detin në pushimet verore dhe keni dëshiruar të qëndroni përgjithmonë aty? 

Epo tani ekziston mundësia ta ktheni dëshirën tuaj në realitet duke blerë njërën nga apartamentet luksoze të kompleksit “Holiday In 2” në Shëngjin.

Kompleksi “Holiday In 2” i projektuar nga Edil Project në Shëngjin, Shqipëri, është kompleks mahnitës që ofron apartamente luksoze me pamje mahnitëse të detit. 

Para së gjithash, vendndodhja e kompleksit është ideale si për qëllime të shfrytëzimit gjatë fundjavave, pushimeve verore apo edhe për qëllime investimi. Shëngjini është një destinacion turistik në rritje, i njohur për plazhet e tij të bukura dhe jetën e gjallë të natës, duke e bërë atë një vend kryesor për ata që kërkojnë të shijojnë pushime relaksuese ose për ata që janë të interesuar të investojnë në një pronë me potencial të lartë.

Ndërtim me standard të lartë dhe modern

Për më tepër, apartamentet në “Holiday In 2” janë ndërtuar sipas standardeve më të larta, me pajisje moderne dhe struktura cilësore. Dizajni i apartamenteve është elegant dhe bashkëkohor, duke ofruar një hapësirë jetese komode dhe luksoze për banorët me të gjitha lehtësitë që u nevojiten për një mënyrë jetese vërtet të këndshme.

Blerja e një apartamenti në det mund të ofrojë gjithashtu përfitime personale. Kompleksi ndodhet vetëm një shëtitje të shkurtër larg nga plazhi, duke i lejuar banorët të shijojnë diellin, detin dhe rërën sa herë që duan. Zona është gjithashtu shtëpia e një sërë restorantesh, baresh dhe dyqanesh, duke siguruar që banorët të kenë gjithçka që u nevojitet pikërisht në pragun e tyre.

Nga këndvështrimi i stilit të jetesës, zotërimi i një apartamenti në këtë kompleks mund të ofrojë një ndjenjë luksi dhe ekskluziviteti. Kompleksi është projektuar me sofistikimin dhe elegancën në mendje, duke u ofruar banorëve një mjedis jetese elegant dhe të rafinuar. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi pushimi ose një vendbanim të përhershëm, “Holiday In 2” ofron përzierjen perfekte të rehatisë, komoditetit dhe stilit.

Për më shumë, apartamentet në “Holiday In 2” janë të bollshme dhe të pajisura mirë, me dritare të mëdha që ofrojnë pamje mahnitëse të detit dhe zonës përreth. Paraqitjet me plan të hapur dhe tavanet e larta krijojnë një ndjenjë drite dhe hapësire, ndërsa orenditë dhe pajisjet moderne sigurojnë që banorët të ndihen si në shtëpinë e tyre që nga momenti i hyrjes.

Me kombinimin e bukurisë, komoditetit dhe përballueshmërisë, kompleksi “Holiday In 2” është një mundësi vërtet e jashtëzakonshme për ata që kërkojnë një jetë luksoze dhe rehati në një nga destinacionet më mahnitëse bregdetare të Evropës.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Web: edilproject.al

E-mail: info@edilproject.al

Tel: +355 69 203 5005+355 69 202 0608

Facebook: Edilproject.al

Instagram: edilproject.al