LAJMI I FUNDIT:

Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë
getty images

Veshjet me efekt metalik, qofshin ato kombinime të guximshme për më shumë shkëlqim verbues nuk janë kurrë larg tendencave të modës

Pothuajse çdo epokë ka pasur një spektakël shkëlqimi në paletën e ngjyrave, nga ajo e artë, te efekti i argjendit dhe gjithë gamën e nuancave që e bëjnë më të hijshme dukjen e çdo gruaje.


Ky është momenti që edhe ju të frymëzoheni nga disa kombinime yll, që do të jenë në trend:

Kostum klasik

Fustan me efekt metalik

Xhins + shkëlqim

Miks metalik

Përtej nuancës ari dhe argjend

Brez metalik

Efekt ari

Shkëlqe stilin tënd rastësor

Fustan rrjetë me shkëlqim argjendi

Kapele + gurë me shkëlqim

Rifresko paletën e ngjyrave pranverore

Epoka e shkëlqim bronz