LAJMI I FUNDIT:

Aksesorë

Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Aksesorë
Magjia e bishtit të ulët: E mahnitshme me shtatë dekorime të madhësive të ndryshme

Magjia e bishtit të ulët: E mahnitshme me shtatë dekorime të madhësive të ndryshme

Aksesorë
E madhe dhe e errët: YSL-ja ka një çantë të re hit për këtë fundvit

E madhe dhe e errët: YSL-ja ka një çantë të re hit për këtë fundvit

Aksesorë
Fenomenalë dhe të thjeshtë: Vathë të mëdhenj në formë unaze, të zbukuruar me kristale ose të florinjtë

Fenomenalë dhe të thjeshtë: Vathë të mëdhenj në formë unaze, të zbukuruar me kristale ose të florinjtë

Aksesorë
Si ta kombinoni bukur kravatën, aksesorin më në trend të momentit

Si ta kombinoni bukur kravatën, aksesorin më në trend të momentit

Aksesorë
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Tetë modele çantash të mëdha që të famshmet nuk i hoqën nga dora këtë verë

Tetë modele çantash të mëdha që të famshmet nuk i hoqën nga dora këtë verë

Aksesorë
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Katër këshilla mode të cilat nxjerrin në pah bukurinë tuaj natyrale

Katër këshilla mode të cilat nxjerrin në pah bukurinë tuaj natyrale

Aksesorë
Diamantet dhe ari – pasuri e prekshme që trashëgohet ndër breza në Kosovë

Diamantet dhe ari – pasuri e prekshme që trashëgohet ndër breza në Kosovë

Altinbas Kosova
Bella Hadid riktheu nostalgjinë për çantën e famshme të vitit 2001

Bella Hadid riktheu nostalgjinë për çantën e famshme të vitit 2001

Aksesorë
Syzet me dioptri janë pjesë stili: Harmonia e ngjyrave është çelësi

Syzet me dioptri janë pjesë stili: Harmonia e ngjyrave është çelësi

Aksesorë
Gjërat që nuk duhet t’i mbani në çantë

Gjërat që nuk duhet t’i mbani në çantë

Aksesorë
Kjo çantë Hermes shitet për një çmim rekord në Sotheby’s

Kjo çantë Hermes shitet për një çmim rekord në Sotheby’s

Aksesorë
Meghan Markle dhe Princesha e vogël Charlotte vendosin aksesorë të dhuruar nga Mbretërsha Elizabeth II në funeralin e saj

Meghan Markle dhe Princesha e vogël Charlotte vendosin aksesorë të dhuruar nga Mbretërsha Elizabeth II në funeralin e saj

Aksesorë
Në funeralin e saj, Kate Middleton vendos gjerdanin me perla që dikur e mbante Mbretëresha Elizabeth II

Në funeralin e saj, Kate Middleton vendos gjerdanin me perla që dikur e mbante Mbretëresha Elizabeth II

Aksesorë
Pse Kate Middleton dhe Meghan Markle do të veshin vello në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

Pse Kate Middleton dhe Meghan Markle do të veshin vello në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

Aksesorë
Mbretëresha Elizabeth II do të varroset me vetëm dy bizhuteri sentimentale, pretendon ekspertja

Mbretëresha Elizabeth II do të varroset me vetëm dy bizhuteri sentimentale, pretendon ekspertja

Aksesorë
Billie Eilish klonohet në fushatën e re të Gucci

Billie Eilish klonohet në fushatën e re të Gucci

Aksesorë
Kate Moss zbulon se Johnny Depp i dha asaj një gjerdan diamanti, por e bëri ta nxirrte nga poshtë pantallonave

Kate Moss zbulon se Johnny Depp i dha asaj një gjerdan diamanti, por e bëri ta nxirrte nga poshtë pantallonave

Aksesorë
Praktike dhe elegante, mbajtësja e telefonit, aksesori më në trend i momentit

Praktike dhe elegante, mbajtësja e telefonit, aksesori më në trend i momentit

Aksesorë
Jennifer Lopez vendosi bizhuteri me vlerë rreth dy milionë euro në dasmën me Ben Affleck

Jennifer Lopez vendosi bizhuteri me vlerë rreth dy milionë euro në dasmën me Ben Affleck

Aksesorë
Marama në shtatë mënyra: Shpëtim në ditët kur nuk i lani flokët

Marama në shtatë mënyra: Shpëtim në ditët kur nuk i lani flokët

Aksesorë
Dielli është në detaje: Çanta i jep stilit një energji të parezistueshme mode

Dielli është në detaje: Çanta i jep stilit një energji të parezistueshme mode

Aksesorë