James Bond apo Billie Eilish?

Këngëtarja e hitit “Lovely” kanalizon yllin e saj të brendshëm të veprimit në fushatën e saj të re të koleksionit të syzeve Gucci.

Fituesja e Grammy-t shkon në maksimum për reklamën dramatike, ku ajo nget një makinë të kaltër të cilësisë së mirë përmes Kodrave të Hollywoodit me syzet e saj të diellit përpara se të përplaset me klonin e saj.

Billie mund të jetë një këngëtare e veçantë, por me sa duket, ka dy prej saj.

Adidas x Gucci shesin për 1,230 euro një çadër që as nuk të mbron nga shiu Adidas x Gucci shesin për 1,230 euro një çadër që as nuk të mbron nga shiu

Sekuenca ëndërrimtare ka për qëllim të tregojë “si syzet, ashtu si makinat, mund të pasqyrojnë imazhin e dikujt në një mënyrë të zgjeruar”, sipas njoftimit për shtyp .

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by @gucci


Këngëtarja e kolonës zanore “No Time to Die”, 20-vjeçare, i mbulon sytë e saj me syze të shumta dielli, duke përfshirë ato të zeza klasike, një në formën e syve të maceve rozë dhe syze dielli të frymëzuara nga vitet ’80.

Reklama
Billie Eilish vë në pah dekoltenë e bollshme e veshur me një bluzë të gjelbër Billie Eilish vë në pah dekoltenë e bollshme e veshur me një bluzë të gjelbër

Eilish shfaqet me një bluzë të zezë Gucci me mëngë të gjata që i përshtatet ballukeve të saj të errëta me prerje të hapur. /Telegrafi/