Billie Eilish ka treguar dekoltenë e bollshme në postimin e saj të fundit në Instagram.

20-vjeçarja u vesh me një bluzë të gjelbër me prerje të ulët, e cila tregoi dekoltenë në dy foto të postuara në llogarinë e saj të hënën.

Në pamjet e zjarrta, Billi vështroi drejt një pasqyre me flokët e saj të zinj të kapur në një bisht të çrregullt dhe balluket e saj i binin mbi sy.

Ajo kishte faqe të kuqe dhe buzëkuq ngjyrë kafe të hapur. Sytë e saj të kaltër viheshin në pah nga qerpikët e saj të gjatë.

Billie Eilish flet për simptomat 'rraskapitëse' të sindromës Tourette që 'nuk do t'i vini re kurrë' Billie Eilish flet për simptomat 'rraskapitëse' të sindromës Tourette që 'nuk do t'i vini re kurrë'

Këngëtarja kishte veshur gjithashtu një bluzë me kuadrate ngjyrë të bardhë dhe shtresa gjerdanesh argjendi, të cilat i dhanë një prekje kombinimit të saj.

Reklama
Reklama

Ajo i ka shkruar dy fotot me emoji me kërpudha dhe buqetë. /Telegrafi/