LAJMI I FUNDIT:

Modë

1131 Artikuj

Fustani që duhet parë patjetër: Bukuroshja me kaçurrela në qendër të vëmendjes për pamjen përrallore

Fustani që duhet parë patjetër: Bukuroshja me kaçurrela në qendër të vëmendjes për pamjen përrallore

Modë
Manekinia Leila Depina me një edicion të guximshëm mode

Manekinia Leila Depina me një edicion të guximshëm mode

Modë
Mospërputhshmëria në përzgjedhjet e modës së Justin dhe Hailey Bieber

Mospërputhshmëria në përzgjedhjet e modës së Justin dhe Hailey Bieber

Modë
Salma Hayek duket mahnitëse edhe kur pi kafe – edicion i rastësishëm me kostum larjeje

Salma Hayek duket mahnitëse edhe kur pi kafe – edicion i rastësishëm me kostum larjeje

Modë
Me veshje sikur nuk ka asgjë në trup, gruaja e Kanye West nxit reagime

Me veshje sikur nuk ka asgjë në trup, gruaja e Kanye West nxit reagime

Po Flitet
Adriana Lima me një dukje që rrallëherë mund të shihet

Adriana Lima me një dukje që rrallëherë mund të shihet

Modë
‘Të verdha apo të portokallta’ – vajza e Guardiolas promovon bikinit dhe ngacmon fansat me dukjen e saj

‘Të verdha apo të portokallta’ – vajza e Guardiolas promovon bikinit dhe ngacmon fansat me dukjen e saj

Modë
Të rehatshme dhe shik, pantallonat prej liri janë një pjesë e preferuar për t’u veshur edhe këtë verë

Të rehatshme dhe shik, pantallonat prej liri janë një pjesë e preferuar për t’u veshur edhe këtë verë

Modë
Dezeni me kutia është trendi numër 1 i këtij dimri: Kombinohet lehtë, kurrë nuk del nga moda!

Dezeni me kutia është trendi numër 1 i këtij dimri: Kombinohet lehtë, kurrë nuk del nga moda!

Moda
52-vjeçarja Naomi Campbell hap sfilatën e markës Messika gjatë Javës së Modës në Paris

52-vjeçarja Naomi Campbell hap sfilatën e markës Messika gjatë Javës së Modës në Paris

Moda
Kate Middleton ka dy metoda që e ndihmojnë të qëndrojë me taka për orë të tëra, dhe ato janë pothuajse të pamundura për t’i vënë re

Kate Middleton ka dy metoda që e ndihmojnë të qëndrojë me taka për orë të tëra, dhe ato janë pothuajse të pamundura për t’i vënë re

Keshilla Modë
Kylie Jenner mahnit me paraqitjen, zgjedh një fustan të guximshëm prej kadifeje në Javën e Modës në Paris

Kylie Jenner mahnit me paraqitjen, zgjedh një fustan të guximshëm prej kadifeje në Javën e Modës në Paris

Moda
Bella Hadid duket e mahnitshme në veshje lëkure teksa ec përdore me të dashurin në Paris gjatë Javës së Modës

Bella Hadid duket e mahnitshme në veshje lëkure teksa ec përdore me të dashurin në Paris gjatë Javës së Modës

Moda
Hailey Bieber tregon këmbët e gjata me një fustan të shkurtër të zi, ndërsa Rosie Huntington-Whiteley mahnit me një fustan xhaketë në darkën e Saint Laurent në Paris

Hailey Bieber tregon këmbët e gjata me një fustan të shkurtër të zi, ndërsa Rosie Huntington-Whiteley mahnit me një fustan xhaketë në darkën e Saint Laurent në Paris

Moda
Kylie Jenner merr vëmendje maksimale me paraqitjen në Javën e Modës në Paris

Kylie Jenner merr vëmendje maksimale me paraqitjen në Javën e Modës në Paris

Moda
E qeshura Cara Delevingne shkëlqen në Javën e Modës në Paris pas paraqitjeve të çrregullta publike

E qeshura Cara Delevingne shkëlqen në Javën e Modës në Paris pas paraqitjeve të çrregullta publike

Moda
Metoda që përdor Princesha Kate për të fshehur rripat e sytjenave dhe vijat e brekëve

Metoda që përdor Princesha Kate për të fshehur rripat e sytjenave dhe vijat e brekëve

Keshilla Modë
Princesha e Uellsit duket e mahnitshme me një pallto të kuqe gjatë vizitës në Uells

Princesha e Uellsit duket e mahnitshme me një pallto të kuqe gjatë vizitës në Uells

Moda
Kim Kardashian nxjerr në pah barkun e tonifikuar me veshje nga Dolce & Gabbana, pasi shfaqi koleksionin e saj me markën në Milano

Kim Kardashian nxjerr në pah barkun e tonifikuar me veshje nga Dolce & Gabbana, pasi shfaqi koleksionin e saj me markën në Milano

Moda
Megan Fox tregon dekoltenë e bollshme pasi ndezi spekulimet se i ka ‘ribërë implantet e gjoksit’

Megan Fox tregon dekoltenë e bollshme pasi ndezi spekulimet se i ka ‘ribërë implantet e gjoksit’

Moda
Chrissy Teigen vesh sytjena sportive të bardha teksa shfaq dekoltenë e saj të bollshme dhe tregon barkun e rrumbullakosur

Chrissy Teigen vesh sytjena sportive të bardha teksa shfaq dekoltenë e saj të bollshme dhe tregon barkun e rrumbullakosur

Moda
Kim Kardashian tregon anën e saj të egër me një kostum të mrekullueshëm me stampim leopardi

Kim Kardashian tregon anën e saj të egër me një kostum të mrekullueshëm me stampim leopardi

Moda
Veshjet më të bukura të kësaj jave

Veshjet më të bukura të kësaj jave

Moda
Bella Hadid përqafon modën e vjeshtës gjatë Javës së Modës në Milano

Bella Hadid përqafon modën e vjeshtës gjatë Javës së Modës në Milano

Moda