LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid duket e mahnitshme në veshje lëkure teksa ec përdore me të dashurin në Paris gjatë Javës së Modës

Bella Hadid duket e mahnitshme në veshje lëkure teksa ec përdore me të dashurin në Paris gjatë Javës së Modës

Bella Hadid tregoi ndjenjën e mprehtë të stilit teksa doli në Paris gjatë Javës së Modës të mërkurën.

Reklama

25-vjeçarja dukej e pabesueshme me një bluzë lëkure me dekolte të zhytur, ndërsa doli dorë për dore me të dashurin e saj Marc Kalman.

Ajo bashkoi bluzën e kuqe me një palë pantallona të ngushta lëkure dhe çizme deri te gjuri për mbrëmjen e saj në kryeqytetin francez përpara paraqitjeve në pasarelë.

Bella e kompletoi dukejn e saj me një xhaketë motorrike dhe një çantë dore me stampim leopardi.

Do të dukesh si Bella Hadid? Përdor këtë teknikë
Lexo po ashtu Do të dukesh si Bella Hadid? Përdor këtë teknikë

Modelja dukej në humor të mirë gjatë javës së saj të ngarkuar, ndërsa buzëqeshte dhe përshëndeti fotografët. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Dëshironi të martoheni me dikë? Përgjigjuni në këto dy pyetje për të parë nëse jeni e gatshme

Dëshironi të martoheni me dikë? Përgjigjuni në këto dy pyetje për të parë nëse jeni e gatshme

Në çift
Testi për konstatimin e shtatzënësisë

Testi për konstatimin e shtatzënësisë

Këshilla dhe arsye
Kalo në kategori