LAJMI I FUNDIT:
Bella Hadid

Bella Hadid

377 Artikuj

Info

Isabella Khair Hadid (e lindur më 9 tetor 1996) është modele amerikane.

Në vitin 2016, ajo u votua si “modelja e vitit” nga profesionistët e industrisë për models.com.

Bella dhe Gigi Hadid dhurojnë një milion dollarë, për përpjekjet e ndihmës për palestinezët

Bella dhe Gigi Hadid dhurojnë një milion dollarë, për përpjekjet e ndihmës për palestinezët

Yjet
Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Yjet
Bella Hadid shfaqet pa sytjena në një fustan të tejdukshëm, pasi mori pjesë në premierën e “The Apprentice”

Bella Hadid shfaqet pa sytjena në një fustan të tejdukshëm, pasi mori pjesë në premierën e “The Apprentice”

Yjet
Bella Hadid nxjerr në pah figurën e saj të mrekullueshme me bikini, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bella Hadid nxjerr në pah figurën e saj të mrekullueshme me bikini, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Yjet
Ka mbi dhjetë vite karrierë, por Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

Ka mbi dhjetë vite karrierë, por Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

Yjet
Bella Hadid shkëlqen me një fustan rozë, me një dekolte të zhytur, teksa del në New York

Bella Hadid shkëlqen me një fustan rozë, me një dekolte të zhytur, teksa del në New York

Yjet
Bella Hadid mahnit me një fustan të verdhë joshës, në eventin e lançimit të “Orebella” në New York

Bella Hadid mahnit me një fustan të verdhë joshës, në eventin e lançimit të “Orebella” në New York

Yjet
Bella Hadid sjell trendin e pantallonave që me siguri i ke në dollap

Bella Hadid sjell trendin e pantallonave që me siguri i ke në dollap

Moda
Bella Hadid tregon figurën e saj të mrekullueshme me një fustan të tejdukshëm, ndërsa promovon aromat e reja “Orebella”

Bella Hadid tregon figurën e saj të mrekullueshme me një fustan të tejdukshëm, ndërsa promovon aromat e reja “Orebella”

Yjet
Bella Hadid duket mahnitëse, teksa pozon mbi një kalë për “Vogue Italia”

Bella Hadid duket mahnitëse, teksa pozon mbi një kalë për “Vogue Italia”

Yjet
Bella Hadid na ka treguar se si të vishemi bukur për pranverë

Bella Hadid na ka treguar se si të vishemi bukur për pranverë

Moda
Bella Hadid duket joshëse me një këmishë të ngushtë, pas një sesioni fotografik

Bella Hadid duket joshëse me një këmishë të ngushtë, pas një sesioni fotografik

Yjet
Bella Hadid shfaq figurën e saj të tonifikuar, teksa shihet me të dashurin Adan Banuelos në New York

Bella Hadid shfaq figurën e saj të tonifikuar, teksa shihet me të dashurin Adan Banuelos në New York

Yjet
Bella Hadid duket shumë simpatike me një veshje gri, për një dalje në New York

Bella Hadid duket shumë simpatike me një veshje gri, për një dalje në New York

Yjet
Lufta Izrael – Hamas, Bella Hadid thyen heshtjen duke reaguar për herë të parë: Më kanë kërcënuar me vdekje

Lufta Izrael – Hamas, Bella Hadid thyen heshtjen duke reaguar për herë të parë: Më kanë kërcënuar me vdekje

Yjet
Pas ndarjes nga Marc Kalman, Bella Hadid dyshohet se ka nisur një romancë me Adan Banuelos

Pas ndarjes nga Marc Kalman, Bella Hadid dyshohet se ka nisur një romancë me Adan Banuelos

Yjet
Mbështetën publikisht Palestinën, Gigi Hadid dhe familja e saj marrin kërcënime me vdekje dhe detyrohen të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit

Mbështetën publikisht Palestinën, Gigi Hadid dhe familja e saj marrin kërcënime me vdekje dhe detyrohen të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit

Yjet
Një kthesë në trendin ‘no pants’, gjithnjë e më shumë femra veshin të brendshme për meshkuj

Një kthesë në trendin ‘no pants’, gjithnjë e më shumë femra veshin të brendshme për meshkuj

Modë
Fansat kritikojnë Kylie Jennerin: E ke shoqen e ngushtë palestineze, e po e mbështet Izraelin

Fansat kritikojnë Kylie Jennerin: E ke shoqen e ngushtë palestineze, e po e mbështet Izraelin

Yjet
Bella Hadid shfaq linjat e saj mahnitëse në një fustan të zi në fotografitë e reja nga pushimet tropikale

Bella Hadid shfaq linjat e saj mahnitëse në një fustan të zi në fotografitë e reja nga pushimet tropikale

Yjet
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Motra e madhe e Bella dhe Gigi Hadid sfilon për herë të parë dhe duket yll

Motra e madhe e Bella dhe Gigi Hadid sfilon për herë të parë dhe duket yll

Moda
Bella Hadid rikthehet në rrjetet sociale për të dokumentuar betejën me sëmundjen Lyme

Bella Hadid rikthehet në rrjetet sociale për të dokumentuar betejën me sëmundjen Lyme

Yjet
Bella Hadid feston dhjetë muaj esëll

Bella Hadid feston dhjetë muaj esëll

Yjet