LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber tregon këmbët e gjata me një fustan të shkurtër të zi, ndërsa Rosie Huntington-Whiteley mahnit me një fustan xhaketë në darkën e Saint Laurent në Paris

Hailey Bieber tregon këmbët e gjata me një fustan të shkurtër të zi, ndërsa Rosie Huntington-Whiteley mahnit me një fustan xhaketë në darkën e Saint Laurent në Paris

Hailey Bieber dhe Rosie Huntington-Whiteley u veshën për të bërë përshtypje teksa morën pjesë në darkën e Saint Laurent gjatë Javës së Modës në Paris të mërkurën në mbrëmje.

Reklama

Hailey shfaqi këmbët e gjata të modeles me një fustan të zi të prerë, të cilin e bashkoi me një xhaketë të theksuar me stampim croc.

Ylli ngriti gjatësinë me një palë taka të larta me rripa me gurë argjendi verbues dhe i mbante gjërat e saj në një çantë elegante mbi supe.

Hailey i mbajti fijet e saj të errëta në një topuz duke zbuluar një gamë rrezatuese grimi ndërsa fshihej pas një palë syzesh dielli elegante të zeza.

Ndërkohë Rosie, 35 vjeçe, shfaqi një figurë elegante teksa shkonte pa sytjena me një fustan xhaketë, i cili kishte një ndarje të përparme lart në kofshë.

Aktorja dhe modelja ngriti formën e saj të hollë me një palë taka të larta të kombinueshme dhe i mbante gjërat e saj në një çantë elegante me shkëlqim.

Bukuroshja mbajti një palë vathë të trashë ari dhe i kapi në bisht flokët e saj bionde.  /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
Kalo në kategori