LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

293 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Hailey Bieber tregon me krenari barkun e saj në rritje, duket fantastike në kopertinën e revistës “W”

Hailey Bieber tregon me krenari barkun e saj në rritje, duket fantastike në kopertinën e revistës “W”

Yjet
Hailey Bieber duket në formë të mrekullueshme gjatë shtatzënisë, ndërsa mbërrin për darkë në Nobu Malibu

Hailey Bieber duket në formë të mrekullueshme gjatë shtatzënisë, ndërsa mbërrin për darkë në Nobu Malibu

Yjet
Hailey Bieber tregon procedurën si të bëni një grim të shpejtë dhe të thjeshtë

Hailey Bieber tregon procedurën si të bëni një grim të shpejtë dhe të thjeshtë

Bukuri dhe Kujdes
Hailey Bieber dhe Kylie Jenner aprovojnë trendin më lozonjar të thonjve

Hailey Bieber dhe Kylie Jenner aprovojnë trendin më lozonjar të thonjve

Manikyr dhe pedikyr
Merr vëmendje dukja e çiftit Bieber, Hailey shfaqet tejet elegante, ndërsa burri i saj Justin vishet çuditshëm, ndërsa dalin në New York

Merr vëmendje dukja e çiftit Bieber, Hailey shfaqet tejet elegante, ndërsa burri i saj Justin vishet çuditshëm, ndërsa dalin në New York

Yjet
Shtatzënja Hailey Bieber duket e mrekullueshme teksa shfaq barkun e saj në rritje, me një kostum me dantella të tejdukshëm

Shtatzënja Hailey Bieber duket e mrekullueshme teksa shfaq barkun e saj në rritje, me një kostum me dantella të tejdukshëm

Yjet
Selena Gomez thotë se prej kohësh kishte planifikuar që të adoptonte një fëmijë

Selena Gomez thotë se prej kohësh kishte planifikuar që të adoptonte një fëmijë

Yjet
Shtatzënia Hailey Bieber tregon barkun e saj në rritje, teksa puth bashkëshortin Justin Bieber

Shtatzënia Hailey Bieber tregon barkun e saj në rritje, teksa puth bashkëshortin Justin Bieber

Yjet
Fansat kanë një teori konspirative ‘të çmendur’ për emrin e fëmijës së Hailey Bieber-it, Selena Gomez nuk do të jetë e lumtur

Fansat kanë një teori konspirative ‘të çmendur’ për emrin e fëmijës së Hailey Bieber-it, Selena Gomez nuk do të jetë e lumtur

Yjet
Hailey Bieber tregon me kranari barkun në rritje, gjatë një daljeje me Justin, pas lajmeve të shtatzënisë

Hailey Bieber tregon me kranari barkun në rritje, gjatë një daljeje me Justin, pas lajmeve të shtatzënisë

Yjet
Hailey Bieber del për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë, shfaq barkun e saj në rritje

Hailey Bieber del për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë, shfaq barkun e saj në rritje

Yjet
Selena Gomez reagon ndaj lajmeve të shtatzënisë së Justin dhe Hailey Bieber me një postim sfidues

Selena Gomez reagon ndaj lajmeve të shtatzënisë së Justin dhe Hailey Bieber me një postim sfidues

Yjet
Selena Gomez tregon pse i çaktivizoi komentet në Instagram, vetëm disa ditë para se Hailey Bieber të shpallte shtatzëninë

Selena Gomez tregon pse i çaktivizoi komentet në Instagram, vetëm disa ditë para se Hailey Bieber të shpallte shtatzëninë

Yjet
Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Manikyr dhe pedikyr
Hailey dhe Justin zbuluan se do të bëhen prindër së shpejti, reagon nëna e këngëtarit

Hailey dhe Justin zbuluan se do të bëhen prindër së shpejti, reagon nëna e këngëtarit

Yjet
Hailey dhe Justin Bieber njoftojnë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë

Hailey dhe Justin Bieber njoftojnë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë

Yjet
Hailey Bieber duket elegante me një xhaketë dhe geta të tejdukshme, në fotografitë e fundit

Hailey Bieber duket elegante me një xhaketë dhe geta të tejdukshme, në fotografitë e fundit

Yjet
Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Yjet
‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

Flokë dhe stil
Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Yjet
Hailey Bieber me xhaketën më të përfolur të momentit

Hailey Bieber me xhaketën më të përfolur të momentit

Moda
Hailey Bieber shkëlqen me një kostum elegant, në festën e Oppenheimer të “Vanity Fair”

Hailey Bieber shkëlqen me një kostum elegant, në festën e Oppenheimer të “Vanity Fair”

Yjet
Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Yjet


mob5