Naomi Campbell doli pa sytjena me një xhaketë sportive të zezë, teksa hapi sfilatën për Messika-n gjatë Javës së Modës në Paris të enjten.

52-vjeçarja shfaqi figurën e saj të pabesueshme me xhaketën elegante të cilën e bashkoi me një palë pantallona të ngjashme.

Bukuroshja ngriti gjatësinë me një palë çizme të larta me majë dhe stiloi flokët e zeza me një ndarje në mes.

Ajo theksoi dekoltenë e saj duke mbajtur një gjerdan të guximshëm verbues argjendi dhe aksesor me një palë vathë të ngjashëm.

Naomi zgjodhi një gamë grimi rrezatues në ngjyrë bronzi, si dhe penel të guximshëm dhe hije sysh të errët. /Telegrafi/

Reklama