LAJMI I FUNDIT:

Marketing - Faqja 4

Çfarë zbuluan shefat e kuzhinave për të kursyer kohë gjatë gatimit?

Çfarë zbuluan shefat e kuzhinave për të kursyer kohë gjatë gatimit?

Frigo Deluxe
Qysh me fitu veturë Kia Stonic 00?

Qysh me fitu veturë Kia Stonic 00?

Emona Center
KosovaMed Healthcare në Ljubljanë, diskutohen strategjitë më të fundit në trajtimin e syrit

KosovaMed Healthcare në Ljubljanë, diskutohen strategjitë më të fundit në trajtimin e syrit

KosovaMed Healthcare
Hekeni dertin e internetit gjatë Haxhit, 99esim.com ju ofron internet superior në Arabinë Saudite

Hekeni dertin e internetit gjatë Haxhit, 99esim.com ju ofron internet superior në Arabinë Saudite

Marketing
Nxitja e imagjinatës tek fëmijët përmes platformës Brainhero.ai

Nxitja e imagjinatës tek fëmijët përmes platformës Brainhero.ai

BrainHero.ai
“Dukagjini” pasuron botën e librit, 35 botime të reja, gati për panairin “Prishtina 2024”

“Dukagjini” pasuron botën e librit, 35 botime të reja, gati për panairin “Prishtina 2024”

Dukagjini Publishing House
Telegrafi Jobs lidh punëkërkuesit me punëdhënësit

Telegrafi Jobs lidh punëkërkuesit me punëdhënësit

Telegrafi Jobs
Cilësia më e mirë me çmime ekstrem të lira në javën e klientit!

Cilësia më e mirë me çmime ekstrem të lira në javën e klientit!

Marketing
Kompania lidere në Kosovë shënon 20 vjetorin e themelimit

Kompania lidere në Kosovë shënon 20 vjetorin e themelimit

Europcar Kosova
Festoni Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve në Central Park!

Festoni Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve në Central Park!

Central Park
Vitaland me 3000 dhurata feston Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve – 1 Qershori

Vitaland me 3000 dhurata feston Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve – 1 Qershori

Vitaland
13 universitete evropiane dhe mbi 20 biznese në Panairin e Karrierës dhe Studimeve Jashtë Vendit në Universum – mundësi të reja për studim dhe punësim

13 universitete evropiane dhe mbi 20 biznese në Panairin e Karrierës dhe Studimeve Jashtë Vendit në Universum – mundësi të reja për studim dhe punësim

Elfije Boletini
Kartelat gati, të gatshëm për zbritje!

Kartelat gati, të gatshëm për zbritje!

Bau Market
Nissan X-Trail, hibridi më i avancuar në treg

Nissan X-Trail, hibridi më i avancuar në treg

Auto Mita
Pas serisë së librave “Wider World” – “Pearson”, BBC dhe “Dukagjini” sjellin tekste të reja shkollore edhe për klasat 10, 11, 12

Pas serisë së librave “Wider World” – “Pearson”, BBC dhe “Dukagjini” sjellin tekste të reja shkollore edhe për klasat 10, 11, 12

Dukagjini Publishing House
Korporata Rugove lanson në treg produktet e reja të qumështit

Korporata Rugove lanson në treg produktet e reja të qumështit

Korporata Rugove
Shijo këtë verë deri në MAXIMUM!

Shijo këtë verë deri në MAXIMUM!

Oaza Company
Magjia rikthehet në Gjirafa50 – 50 orët magjike janë këtu

Magjia rikthehet në Gjirafa50 – 50 orët magjike janë këtu

Gjirafa50
10 arsye pse të kaloni vikendin në Cinestar Megaplex!

10 arsye pse të kaloni vikendin në Cinestar Megaplex!

Cinestar
300 pingponistë, 20 shtete, një garë: PrishtinaOpen 2024 po troket!

300 pingponistë, 20 shtete, një garë: PrishtinaOpen 2024 po troket!

Marketing
Diplomë e Burimeve Njerëzore që njihet në Evropë, a ja vlen?

Diplomë e Burimeve Njerëzore që njihet në Evropë, a ja vlen?

Creative Hub Kosovo
Gjashtë televizorë dhe zgjerimi i rrjetit kabllorë –  donacion nga IPKO për Klinikën e Onkologjisë

Gjashtë televizorë dhe zgjerimi i rrjetit kabllorë – donacion nga IPKO për Klinikën e Onkologjisë

Marketing
Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Perfetta Pashteta
Fivestar Fitness sjell koleksionin më cilësor të veshjeve sportive Fivestar Nation

Fivestar Fitness sjell koleksionin më cilësor të veshjeve sportive Fivestar Nation

Fivestar