LAJMI I FUNDIT:

Pa to s’bon, pa to s’rrihet, pa to s’hahet, pa to s’kqyret loja!

Pa to s’bon, pa to s’rrihet, pa to s’hahet, pa to s’kqyret loja!

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundim të finales së Kampionatit Evropian.

Që nga 14 qershori kanë qenë ditë me plot emocion, adrenalinë, entuziazëm, gëzim e ndonjëherë edhe zhgënjim. Ishte një udhëtim emocional i mbushur me momente të paharrueshme që vetëm futbolli di të na dhurojë.

Përveç futbollit ky kampionat na ka bashkuar me shoqërinë, miqtë për ti përcjellë bashkë lojërat madhështore që vetëm ky kampionat na ofroi.

A e dini se kur konsumoni shumë ushqim, snacks ose pijet e preferuara gjatë ditëve dhe momenteve tuaja të veçanta, ajo shije do t’ju bëjë t’i mbani mend gjithmonë ato momente sikur t’i jetonit në kohë reale?

E njëjta do ju ndodh me çipsin Patos (rolls apo baharattli), sa herë që e hani do të ju kujtojë Kampionatin Evropian, sepse ishte shoqëruesi i pandashëm i juaji.


Por mos harroni në momentin që keni mbushur një faqe të albumit, do të keni mundësinë të fitoni një nga këto shpërblime ekskluzive:

– 333 Dëgjuese bluetooth

– 222 Topa futbolli

– 111 Smart watch

– 99 Tableta

– 99 Samsung A05

– 11 Trotineta

– 5 Sony PS5 dhe 

– 5 iphone 15

Por kjo nuk është e gjitha! Patos gjithashtu do të shpërndajë mijëra fanella dhe çokollata të shijshme Tadelle për të gjithë pjesëmarrësit. 

Loja do të zgjasë deri më 31 korrik dhe do të jetë një verë e paharruar për juve!

PA TO s’kqyret loja!