LAJMI I FUNDIT:

“Pop the Party Crystal Style” në Prishtina Football Fest

“Pop the Party Crystal Style” në Prishtina Football Fest

Hajde dhe kalo një natë të paharrueshme vere!

“Pop the Party Crystal Style”, një event i organizuar nga Evapify në kuadër të Prishtina Football Fest, do të mbahet më 11 korrik nga ora 19:00 deri në 23:00 në Sheshin “Xhorxh Bush” (tek Katedralja).

View this post on Instagram

A post shared by @crystal24cocktails

Çka po na pret?

DJ Secret 47, Music by LŪK, grupi i valltarëve Love and Dance Prishtina dhe Coctail Men i cili do të përgatisë Frozen Special Cocktails vetëm për të pranishmit, do ta bëjnë 11 Korrikun natën më të bukur të verës.

Eventi është një mundësi e shkëlqyer për të kaluar një natë të mrekullueshme me miqtë dhe familjen, duke shijuar muzikën, vallëzimin dhe atmosferën festive në zemër të Prishtinës!

Mos mungoni nesër!