LAJMI I FUNDIT:

“Grand Residence” – Kompleksi më prestigjioz i Prizrenit

“Grand Residence” – Kompleksi më prestigjioz i Prizrenit

I ndërtuar vetëm 1.3 km nga qendra e qytetit (përballë lagjes Dardiania, Jaglenicë), projekti më unik në rajon “Grand Residence”, po tërheq shumë vëmendje si një hapësirë ​​perfekte për ta quajtur shtëpinë tuaj të dytë, ideale për ata që jetojnë në mërgim duke u ofruar një stil jetese si askund tjetër.

Ky kompleks u ofron banorëve një ekuilibër të përsosur të komoditetit urban dhe jetesës së qetë teksa përfshin standardet më të larta të arkitekturës moderne dhe me një dizajn që ndërthur elegancën dhe rehatinë duke u mundësuar banorëve të shijojnë më të mirën e të dy botëve – jetesën urbane me një qetësi relaksuese.

Ky kompleks ofron mbi 10.000 metra katrorë hapësirë gjelbëruese, e kombinuar me kushtet e përsosura përreth natyrës përrallore të Prizrenit me ajër të pastër e ambient të rehatshëm dhe të qetë!

I projektuar në disa blloqe që përbëhen nga disa tipe të apartamenteve, “Grand Residence” ofron një shumëllojshmëri opsionesh apartamentesh që i përshtaten preferencave dhe stileve të ndryshme të jetesës si Modeli Komod, Prime dhe Grande me dimensione të ndryshme, janë banesa të përkryera si për familje të vogla, njësoj edhe për ato të mesme apo të mëdha!

Brenda kompleksit “Grand Residence” , banorët mund të gjejnë hapësira të shumta të gjelbra ku mund të shijojnë natyrën, kënde lojërash të sigurta për fëmijët, pishina për relaks dhe rehati, fitnese me pajisje moderne, poliklinikë që ofron kujdes shëndetësor të shpejtë dhe efikas, supermarke për të përmbushur nevojat ditore dhe shumë hapësira rekreative për socializim dhe aktivitete të ndryshme për familjet që bëhen pjesë e këtij kompleksi ideal.

Ndërsa për adhuruesit e sportit, shtigjet e dedikuara për vrapim në natyrë japin një frymë tjetër, larg kaosit të qytetit me pluhur e zhurmë.

Jeni të shqetësuar për siguri? Ky nuk do të jetë kurrë problem për ju në “Grand Residence” . E gjithë hapësira e brendshme dhe e jashtme e Grand Residence është e siguruar gjatë 24 orëve përmes sistemeve më të avancuara të kontrollit dhe sigurisë. Projektuesit e kompleksit kanë paraparë kamera inovative që mundësojnë mbulueshmëri prej 360 shkallësh të gjithë hapësirave, për të ofruar kështu siguri të plotë për të gjithë banorët. 

E sa i përket pjesës së parkimit, e cila është një domosdoshmëri e ditëve të sotme, banorëve u janë ofruar 40.000 metra katrorë të dedikuara vetëm për parkingje nëntokësore, duke u siguruar kështu që kompleksi “Grand Residence” në hapësirën e saj të jashtme të ruaj qetësinë e jetesës së banorëve pa zhurma e kaos të veturave.

Gjithashtu, sistemet e sigurisë, mbikëqyrjes dhe ato të zjarrit, gjatë 24 orëve sigurojnë që automjetet tuaja të jenë të sigurta. Për më tepër, kompleksi ndjek hapat e fundit të teknologjisë së ndërtimit inovativ, duke u ofruar banorëve edhe mbushës elektrik për veturat e së ardhmes.

Për atdhetarët shqiptarë që duan të kenë një strehë të përhershme në vendlindje, ky kompleks ofron mundësinë për t’ua bërë strehën tuaj më komode se kurrë!

Për më shumë informacione vizitoni:

Facebook: Grand Residence Prizren

Instagram: grandresidence1

Tel: +38348760006

Në trend Ekonomi

Më shumë
Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Kosmonte Foods
Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Prishtina Ticket
Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

MEKA HALAL FOOD
Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Euro Auto Ekspertizë - Dynomark
BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT
Mirëpritje e diasporës si kjo: IP Petrol dhe Heb's hapin dyert në Merdarë!

Mirëpritje e diasporës si kjo: IP Petrol dhe Heb's hapin dyert në Merdarë!

IP Petrol
Kalo në kategori