LAJMI I FUNDIT:

Marketing - Faqja 3

Vip Card e Petrol Company, kartela më e kërkuar e besnikërisë

Vip Card e Petrol Company, kartela më e kërkuar e besnikërisë

Petrol Company
Edhe pak ditë kanë mbetur për t’u bërë pjesë e POTTIT 2024

Edhe pak ditë kanë mbetur për t’u bërë pjesë e POTTIT 2024

Marketing
Festivali i Turizmit “Peja Outdoor Toursim Fesival” po afrohet!

Festivali i Turizmit “Peja Outdoor Toursim Fesival” po afrohet!

Peja Outdoor
Veshje që ta rrisin vetëbesimin

Veshje që ta rrisin vetëbesimin

Melodia Px
Dashni e vjetër, pamje e re, shije e njejtë

Dashni e vjetër, pamje e re, shije e njejtë

Perfetta Pashteta
Cila është koha më e mirë për të vizituar Parisin?

Cila është koha më e mirë për të vizituar Parisin?

Ujë Rugove
Destinacioni juaj i modës Stilium organizon eventin e blerjeve në Albi Mall

Destinacioni juaj i modës Stilium organizon eventin e blerjeve në Albi Mall

Albi Mall
Sebastian Hamza nga Rahoveci fiton veturën e katërt të BMW Seria 3 në LOJË E TRENT me GO+

Sebastian Hamza nga Rahoveci fiton veturën e katërt të BMW Seria 3 në LOJË E TRENT me GO+

GO+
Sales Bootcamp po vjen!

Sales Bootcamp po vjen!

Denis Gafuri
Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Auto Mita
Edicioni i dytë i Festivalit të Shkathtësive Digjitale po vjen: Drejt qëndrueshmërisë dhe digjitalizimit në Kosovë

Edicioni i dytë i Festivalit të Shkathtësive Digjitale po vjen: Drejt qëndrueshmërisë dhe digjitalizimit në Kosovë

Marketing
Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë

Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë

UBT
Ha shëndetshëm dhe shijshëm me fritezën me Ajër Hisense

Ha shëndetshëm dhe shijshëm me fritezën me Ajër Hisense

75-mall
EXPOKOS 2024: Ndërtimi i biznesit të së ardhmes

EXPOKOS 2024: Ndërtimi i biznesit të së ardhmes

Marketing
Aplikimi i hapur: Mëso për aftësitë e buta dhe udhëheqjen në trajnimet falas të ofruara nga Coca-Cola HBC Kosova

Aplikimi i hapur: Mëso për aftësitë e buta dhe udhëheqjen në trajnimet falas të ofruara nga Coca-Cola HBC Kosova

Coca-Cola HBC
Zbulo të jetuarit buzë detit në kompleksin prestigjioz “Holiday In 2”

Zbulo të jetuarit buzë detit në kompleksin prestigjioz “Holiday In 2”

Edil Project
Bachelorette Night në Gold Class në Cinestar Megaplex!

Bachelorette Night në Gold Class në Cinestar Megaplex!

Cinestar
Mësoni gjetjet për Kosovë nga Anketa Vjetore e 27-të Globale e CEO-ve nga PwC

Mësoni gjetjet për Kosovë nga Anketa Vjetore e 27-të Globale e CEO-ve nga PwC

PwC Albania and Kosovo
Për herë të parë në Kosovë vjen “Peja Outdoor Tourism Festival”

Për herë të parë në Kosovë vjen “Peja Outdoor Tourism Festival”

Peja Outdoor
Telegrafi Jobs hap dyert për mundësi emocionuese për karrierë

Telegrafi Jobs hap dyert për mundësi emocionuese për karrierë

Telegrafi Jobs
5,829 euro mblidhen nga konsumatorët e Meridian Express për SOS Fshatin

5,829 euro mblidhen nga konsumatorët e Meridian Express për SOS Fshatin

Marketing
E len kerrin e vogël, e merr kerrin e madh “00” dhe i’a mësyn rrugëve të gjata – Auto Mita

E len kerrin e vogël, e merr kerrin e madh “00” dhe i’a mësyn rrugëve të gjata – Auto Mita

Auto Mita
Kompania kosovare që ofron udhëtime në drejtim të këtyre top destinacioneve!

Kompania kosovare që ofron udhëtime në drejtim të këtyre top destinacioneve!

Prishtina Ticket
Fito udhëtim në çift me IP Petrol!

Fito udhëtim në çift me IP Petrol!

IP Petrol