LAJMI I FUNDIT:

Boja dhuratë vetit para se m’ja bo miletit

Boja dhuratë vetit para se m’ja bo miletit

Shtoja garderobës tënde bluzën Elli White 222 nga Melodia Px e nxjerre në pah sharmin klasik francez!

Pavarësisht nëse je duke shkuar për një look casual, të përditshëm apo ke në plan të vishesh për ndonjë rast të veçantë, kjo bluzë është zgjedhja perfekte.

Bukuria e një bluze të zezë të stilit francez qëndron në thjeshtësinë dhe shkëlqimin e saj të nënvlerësuar. Kombinoje me një fund dhe taka për një atmosferë më formale e shtoja hijeshinë komplet veshjes.

Përfito tani nga zbritja nga 39,95€ në 24,95€ duke përdorur kodin Melodiaparis24.

Vërejtje: Kjo zbritje vlen vetëm online përmes kodit të Telegrafi Deals

Më shumë