LAJMI I FUNDIT:

Stil, ngrohtësi, zbritje – blej tani në Telegrafi Deals!

Stil, ngrohtësi, zbritje – blej tani në Telegrafi Deals!

Është koha që të visheni me stil dhe të ndiheni rehat gjatë stinës së ftohtë të dimrit. Një rehati të tillë ta ofron një bluzë e gjerë dhe me kapuç që mund të vishet në përditshmëri, apo edhe kur dilni në natyrë. 

Këtë bluzë e gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 32.99 euro29.99 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi20. 

Në ngjyrë klasike të zezë dhe të bërë nga 100% pambuk i butë, kjo bluzë është zgjedhja e duhur për ato ditë të ftohta ose për mbrëmje të qeta në shtëpi. 

Shfrytëzo këtë ofertë tani duke vizituar Telegrafi Deals dhe shtoje këtë bluzë të rehatshme dhe plot stil në gardëroben tënde. 

 

Më shumë