LAJMI I FUNDIT:

Sot harroni të gjitha hallet, ZBRITJA në Deals me na shku huq nuk na falet

Sot harroni të gjitha hallet, ZBRITJA në Deals me na shku huq nuk na falet

Krijo një pamje të ngrohtë dhe me stil këtë sezon me puloverin e gjatë me thurje dhe jakë golf, që po ofrohet me zbritje në Telegrafi Deals.  

Veshja e përsosur për çdo ditë të ftohtë, ky pulover në ngjyrë bezhë të lëmuar është një ‘must-have’ për garderobën tënde dimërore. 

Dhe tashmë në Telegrafi Deals po ofrohet me zbritje nga 39.99 euro32.00 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi20.   

Me mëngë të gjata dhe të bërë nga 100% akrilik, ky pulover jo vetëm që ju mban të ngrohtë, por edhe ju jep lirinë të eksperimentoni me stilin tuaj.

Përshtatet lehtë me çdo veshje, nga të thjeshta deri te ato formale, ky pulover i butë ju lejon të dukeni elegante ndërsa mbani ngrohtësinë. 

Blej tani dhe përfitoni nga zbritja e kufizuar. Vizitoni Telegrafi Deals sot dhe sigurohu që të jesh gati për çdo rast – me komoditet dhe stil të pandalshëm! 

 

Më shumë