LAJMI I FUNDIT:

Të fundit - Faqja 3

Një ide se di ta ‘ngjallin’ Antonyn, Man Utd kërkon mbrojtësin anësor të Bayern Munich

Një ide se di ta ‘ngjallin’ Antonyn, Man Utd kërkon mbrojtësin anësor të Bayern Munich

Bundesliga
Ku qëndron Real Madridi mes shpenzuesve më të mëdhenj të verës pas nënshkrimit të Mbappe?

Ku qëndron Real Madridi mes shpenzuesve më të mëdhenj të verës pas nënshkrimit të Mbappe?

La Liga
Soules i është dhënë ultimatum nga Juventusi, oferta e anglezëve më e mirë se sa e Romës

Soules i është dhënë ultimatum nga Juventusi, oferta e anglezëve më e mirë se sa e Romës

Serie A
Barcelona siguron një kontratë pesëvjeçare për Nico Williams, pas bisedimeve me agjentin e tij

Barcelona siguron një kontratë pesëvjeçare për Nico Williams, pas bisedimeve me agjentin e tij

La Liga
Atletes franceze i ndalohet të mbajë shami në hapjen e Lojërave Olimpike “Paris 2024”

Atletes franceze i ndalohet të mbajë shami në hapjen e Lojërave Olimpike “Paris 2024”

Atletikë
Man Utd nuk heq dorë nga ylli i PSG-së

Man Utd nuk heq dorë nga ylli i PSG-së

Premier League
Ylli i Barcelonës i pafat, humbet para-sezonin pas lëndimit

Ylli i Barcelonës i pafat, humbet para-sezonin pas lëndimit

La Liga
Objektivi i madh i Real Madridit kërkon të largohet nga klubi aktual

Objektivi i madh i Real Madridit kërkon të largohet nga klubi aktual

La Liga
Jean-Michel Cavalli: Prishtina është emër i madh edhe në Evropë, dua ta fitoj titullin

Jean-Michel Cavalli: Prishtina është emër i madh edhe në Evropë, dua ta fitoj titullin

Superliga
ESPN zbulon listën me 25 lojtarët më të mirë të shekullit të 21-të, nuk mungojnë befasitë

ESPN zbulon listën me 25 lojtarët më të mirë të shekullit të 21-të, nuk mungojnë befasitë

Ndërkombëtare
Luis Figo ka vetëm një pendim në karrierën e tij dhe nuk është transferimi i tij nga Barcelona te Real Madridi

Luis Figo ka vetëm një pendim në karrierën e tij dhe nuk është transferimi i tij nga Barcelona te Real Madridi

Ndërkombëtare
Njihuni me shqiptarin e parë që barti flakën Olimpike – Shkumbin Muçolli, CEO i Burger King Kosova dhe shumë shteteve tjera nga rajoni

Njihuni me shqiptarin e parë që barti flakën Olimpike – Shkumbin Muçolli, CEO i Burger King Kosova dhe shumë shteteve tjera nga rajoni

Sporte tjera
Arbin Rushiti, basketbollisti i parë vendor që i bashkohet KB Vëllaznimit

Arbin Rushiti, basketbollisti i parë vendor që i bashkohet KB Vëllaznimit

Diana Mulaj
FFK konfirmon ekipet dhe dy grupet e Ligës së Parë

FFK konfirmon ekipet dhe dy grupet e Ligës së Parë

Liga e Parë
Guardiola e pranon se nuk është i sigurt nëse ylli i Man Cityt do të qëndrojë në klub

Guardiola e pranon se nuk është i sigurt nëse ylli i Man Cityt do të qëndrojë në klub

Premier League
Shtëpi dhe një koleksion mbresëlënës makinash – Khabib Nurmagomedovit pritet t’i sekuestrohen të gjitha pas akuzave për evazion fiskal

Shtëpi dhe një koleksion mbresëlënës makinash – Khabib Nurmagomedovit pritet t’i sekuestrohen të gjitha pas akuzave për evazion fiskal

UFC
Një tjetër gjigant italian futet në garë për transferimin e Chiesas

Një tjetër gjigant italian futet në garë për transferimin e Chiesas

Serie A
Zyrtare: Sylvinho vazhdon kontratën me Shqipërinë

Zyrtare: Sylvinho vazhdon kontratën me Shqipërinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Bellingham dhe Alexander-Arnold kalojnë pushimet së bashku, ylli i Real Madridit vazhdon ta luajë rolin e ‘agjentit’

Bellingham dhe Alexander-Arnold kalojnë pushimet së bashku, ylli i Real Madridit vazhdon ta luajë rolin e ‘agjentit’

La Liga
Dy lojtarë do të largohen nga Liverpooli, pasi u degraduan nga Arne Slot gjatë përgatitjeve parasezonale

Dy lojtarë do të largohen nga Liverpooli, pasi u degraduan nga Arne Slot gjatë përgatitjeve parasezonale

Premier League
Gundogan po mendon largimin nga Barcelona, gati një kontratë e pasur për mesfushorin

Gundogan po mendon largimin nga Barcelona, gati një kontratë e pasur për mesfushorin

La Liga
ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

Ndërkombëtare
Thibaut Courtois i bashkohet trendit të gjuajtjes së fansave me torte

Thibaut Courtois i bashkohet trendit të gjuajtjes së fansave me torte

La Liga
Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

La Liga