LAJMI I FUNDIT:

Të fundit - Faqja 417

Arsenali dhe Liverpooli takohet në FA Cup, formacionet zyrtare

Arsenali dhe Liverpooli takohet në FA Cup, formacionet zyrtare

Premier League
Hernandez shpreh besnikërinë ndaj trajnerit: Jemi me Pioli, nuk i kemi dëgjuar fjalët nga jashtë

Hernandez shpreh besnikërinë ndaj trajnerit: Jemi me Pioli, nuk i kemi dëgjuar fjalët nga jashtë

Serie A
Paga e Joao Felix tek Barcelona shënon rritje masive prej 900 për qind

Paga e Joao Felix tek Barcelona shënon rritje masive prej 900 për qind

La Liga
“Do ta fus në kornizë këtë fanellë dhe do ta ruaj përgjithmonë”: Carrillo dhe Tobias flasin pas debutimit me Real Madridin

“Do ta fus në kornizë këtë fanellë dhe do ta ruaj përgjithmonë”: Carrillo dhe Tobias flasin pas debutimit me Real Madridin

La Liga
Pochettino tregon tre lojtarët që janë afër rikthimit nga lëndimi, njëri nga ta është Chilwell

Pochettino tregon tre lojtarët që janë afër rikthimit nga lëndimi, njëri nga ta është Chilwell

Premier League
Ten Hag konfirmon rikthimin e Martinez dhe Casemiro në stërvitje

Ten Hag konfirmon rikthimin e Martinez dhe Casemiro në stërvitje

Premier League
Milan merr një fitore komode në udhëtim ndaj Empolit

Milan merr një fitore komode në udhëtim ndaj Empolit

Serie A
Rey Manaj shpallet lojtari i ndeshjes pas dy golave ndaj Kayserisporit

Rey Manaj shpallet lojtari i ndeshjes pas dy golave ndaj Kayserisporit

Ligat tjera
Zyrtare: Partizani prezanton Redon Ismailin

Zyrtare: Partizani prezanton Redon Ismailin

Shqipëri
Manaj vazhdon shkëlqimin në Turqi, shënon dy gola për fitoren e Sivasporit

Manaj vazhdon shkëlqimin në Turqi, shënon dy gola për fitoren e Sivasporit

Ndërkombëtare
Kieran Tierney mohon se Premier Liga është më e mirë se La Liga, thotë se në Spanjë ka lojtarë të jashtëzakonshëm

Kieran Tierney mohon se Premier Liga është më e mirë se La Liga, thotë se në Spanjë ka lojtarë të jashtëzakonshëm

Ndërkombëtare
Courtois mbështet Haalandin në garën për të fituar çmimin si më i miri nga FIFA

Courtois mbështet Haalandin në garën për të fituar çmimin si më i miri nga FIFA

Ndërkombëtare
Ceballos u mundua t’i rrëmbejë topin Gulerit për të ekzekutuar gjuajtjen e lirë, çfarë ndodhi më pas?

Ceballos u mundua t’i rrëmbejë topin Gulerit për të ekzekutuar gjuajtjen e lirë, çfarë ndodhi më pas?

La Liga
Pësoi një lëndim në gju, Gabriel Jesus në dyshim për sfidën ndaj Liverpoolit

Pësoi një lëndim në gju, Gabriel Jesus në dyshim për sfidën ndaj Liverpoolit

Premier League
Lautaro i del në mbrojtje shokut të skuadrës: Humbi shumë raste, por jemi me të

Lautaro i del në mbrojtje shokut të skuadrës: Humbi shumë raste, por jemi me të

Serie A
De Gea drejt pensionimit nga futbolli, ai i ka dhënë përparësi një sporti tjetër

De Gea drejt pensionimit nga futbolli, ai i ka dhënë përparësi një sporti tjetër

Ndërkombëtare
Nuk luajti fare, por Bellingham me gjestin e tij me fëmijën e topave ka shtuar miliona fansa nëpër botë 

Nuk luajti fare, por Bellingham me gjestin e tij me fëmijën e topave ka shtuar miliona fansa nëpër botë 

La Liga
U lëndua në stërvitje, mësohet se sa kohë do mbetet jashtë fushave Nkunku

U lëndua në stërvitje, mësohet se sa kohë do mbetet jashtë fushave Nkunku

Premier League
Tifozët ia ndaluan transferimin te Roma, Bonucci pranë një tjetër skuadre italiane

Tifozët ia ndaluan transferimin te Roma, Bonucci pranë një tjetër skuadre italiane

Serie A
Manchester City synon të mposht konkurrencën e klubeve tjera angleze për shërbimet e Kimmich

Manchester City synon të mposht konkurrencën e klubeve tjera angleze për shërbimet e Kimmich

Premier League
Barcelona e gatshme ta sakrifikoj yllin e skuadrës për t’i dhënë fund krizës financiare 

Barcelona e gatshme ta sakrifikoj yllin e skuadrës për t’i dhënë fund krizës financiare 

La Liga
Tuchel jep një përgjigje interesante kur pyetet për transferimin e Dier tek Bayern Munich

Tuchel jep një përgjigje interesante kur pyetet për transferimin e Dier tek Bayern Munich

Bundesliga
Barcelona përgatitet për transferimin e një tjetër talenti brazilian, nofka e tij është “Messinho”

Barcelona përgatitet për transferimin e një tjetër talenti brazilian, nofka e tij është “Messinho”

La Liga
Nuk mjafton paraqitja spektakolare nga Antetokounmpi, Bucks mposhten në udhëtim te Rockets 

Nuk mjafton paraqitja spektakolare nga Antetokounmpi, Bucks mposhten në udhëtim te Rockets 

NBA