LAJMI I FUNDIT:

Të fundit - Faqja 3

Pas koncertit në Kroaci, Dua Lipa shijon pushimet me familje në Capri të Italisë

Pas koncertit në Kroaci, Dua Lipa shijon pushimet me familje në Capri të Italisë

Yjet
Edhe dy ditë publikon albumin e ri, Mozzik i bën thirrje estradës: Mos u frikësoni se nuk ju kam ngacmuar

Edhe dy ditë publikon albumin e ri, Mozzik i bën thirrje estradës: Mos u frikësoni se nuk ju kam ngacmuar

Yjet
Mes ngjarjeve të fundit, Tayna publikon fotografi nga prapskenat e klipit të ri

Mes ngjarjeve të fundit, Tayna publikon fotografi nga prapskenat e klipit të ri

Yjet
Dua Lipa paralajmëron këngë të re mes turneut “Radical Optimism”

Dua Lipa paralajmëron këngë të re mes turneut “Radical Optimism”

Yjet
Megi Pojani shfaqet joshëse me pozat e saj në bikini, nis pushimet në Maldive

Megi Pojani shfaqet joshëse me pozat e saj në bikini, nis pushimet në Maldive

Yjet
Iggy Azalea shpërfaq barkun e sheshtë e veshur me një fustan të ngushtë portokalli

Iggy Azalea shpërfaq barkun e sheshtë e veshur me një fustan të ngushtë portokalli

Yjet
Vdes në moshën 26-vjeçare reperja Enchanting

Vdes në moshën 26-vjeçare reperja Enchanting

Yjet
Kevin Jonas zbulon se është diagnostikuar me kancer të lëkurës

Kevin Jonas zbulon se është diagnostikuar me kancer të lëkurës

Yjet
Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Yjet
Oprah Winfrey shtrohet me urgjencë në spital

Oprah Winfrey shtrohet me urgjencë në spital

Yjet
Publikon një video duke kërcyer me Erolldin, Diola: Më bëre të besoj në magjinë e dashurisë, faleminderit për gjithçka

Publikon një video duke kërcyer me Erolldin, Diola: Më bëre të besoj në magjinë e dashurisë, faleminderit për gjithçka

Yjet
I thonë ta lë Gracianon se nuk bën, Argjira Spanca me përgjigje epike për ndjekësin

I thonë ta lë Gracianon se nuk bën, Argjira Spanca me përgjigje epike për ndjekësin

Yjet
“Ne kemi thyer tabu, kemi sjell revolucion” – Arta Bajrami flet për muzikën që është bërë dikur dhe sot

“Ne kemi thyer tabu, kemi sjell revolucion” – Arta Bajrami flet për muzikën që është bërë dikur dhe sot

Muzikë
Elhaida Dani emërohet drejtore artistike e Festivalit të 63-të në RTSh

Elhaida Dani emërohet drejtore artistike e Festivalit të 63-të në RTSh

Muzikë
U krahasua me të në Big Brother, Iliriana Sadriu takohet më në fund me Loredanën

U krahasua me të në Big Brother, Iliriana Sadriu takohet më në fund me Loredanën

Yjet
Rihanna tregon flokët e saj natyralë, teksa shfaq një pamje rrezatuese në prezantimin e linjës së saj të re “Fenty Hair”

Rihanna tregon flokët e saj natyralë, teksa shfaq një pamje rrezatuese në prezantimin e linjës së saj të re “Fenty Hair”

Yjet
Rita Ora futet në rrobalarëse për të promovuar këngën e saj të re “Ask And You Shal Receive”

Rita Ora futet në rrobalarëse për të promovuar këngën e saj të re “Ask And You Shal Receive”

Yjet
Gjiko po sjell këngë hip-hop me djalin e tij pesë vjeçar, Zërin

Gjiko po sjell këngë hip-hop me djalin e tij pesë vjeçar, Zërin

Muzikë
Fatjeta Barbullushi liron ndjesitë e kurbetit në këngën e saj të re “Paja e Nusnis”

Fatjeta Barbullushi liron ndjesitë e kurbetit në këngën e saj të re “Paja e Nusnis”

Muzikë
Mes të qeshurave dhe haresë, Dua Lipa fotografohet në jaht me shoqëri duke shijuar mbrëmjen deri në orët e vona

Mes të qeshurave dhe haresë, Dua Lipa fotografohet në jaht me shoqëri duke shijuar mbrëmjen deri në orët e vona

Yjet
Reagon rivalja e dikurshme e Taynës, Arta Memedi: Ligji i tërheqjes nuk po funksionojka më, provo bashkëqytetarin tënd Burdushin

Reagon rivalja e dikurshme e Taynës, Arta Memedi: Ligji i tërheqjes nuk po funksionojka më, provo bashkëqytetarin tënd Burdushin

Yjet
Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Yjet
Ledina Çelo mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini nga pushimet verore

Ledina Çelo mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini nga pushimet verore

Yjet
Rita Ora duket senzacionale në festën e komunitetit LGBT+, në kuadër të Muajit të Krenarisë

Rita Ora duket senzacionale në festën e komunitetit LGBT+, në kuadër të Muajit të Krenarisë

Yjet