LAJMI I FUNDIT:

Real Estate

Më shumë

Zyre me qera në qendër të Prishtinës –  57m² për biznesin tuaj ID- 214
Zyre me qera në qendër të Prishtinës –  57m² për biznesin tuaj ID- 214

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

10 muaj

Bodrumi afarist te 4 Llullat me 260m² ofrohet me qera ID-213
Bodrumi afarist te 4 Llullat me 260m² ofrohet me qera ID-213

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA

10 muaj

Ofrohen dy zyre me qira në qendër të Prishtinës – zgjidhni hapësirën që i përshtatet biznesit tuaj! ID- 212
Ofrohen dy zyre me qira në qendër të Prishtinës – zgjidhni hapësirën që i përshtatet biznesit tuaj! ID- 212

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QIRA

11 muaj

Shitet banesa me 130m² në Prishtinën e Re – për vetëm 949€m² ID-210
Shitet banesa me 130m² në Prishtinën e Re – për vetëm 949€m² ID-210

11 muaj

Banesa 100m² në SHITJE – krijoni kujtime të paharrueshme në lagjen Prishtina e Re ID-209
Banesa 100m² në SHITJE – krijoni kujtime të paharrueshme në lagjen Prishtina e Re ID-209

11 muaj

NË SHITJE – Banesë 107m² në Arbëri – Prishtinë ID-208
NË SHITJE – Banesë 107m² në Arbëri – Prishtinë ID-208

BANESË NË SHITJE

11 muaj

Investoni në banesën tuaj të ëndrrave në Prishtinë – 3 dhoma gjumi dhe çmim atraktiv! ID-207
Investoni në banesën tuaj të ëndrrave në Prishtinë – 3 dhoma gjumi dhe çmim atraktiv! ID-207

BANESË NË SHITJE

11 muaj

Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re – eksperiencë unike për të jetuar dhe investuar! ID-206
Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re – eksperiencë unike për të jetuar dhe investuar! ID-206

BANESË NË SHITJE

11 muaj

SHTËPI NË SHITJE – 260m² në Arbëri – Prishtinë ID-205
SHTËPI NË SHITJE – 260m² në Arbëri – Prishtinë ID-205

SHTËPI NË SHITJE

11 muaj

LOKAL ME QIRA – 1000 m² në Fushë Kosovë ID-204
LOKAL ME QIRA – 1000 m² në Fushë Kosovë ID-204

LOKAL ME QIRA

11 muaj

NË SHITJE – Zyre 402.3m² + 134m² në Lakrishtë ID-203
NË SHITJE – Zyre 402.3m² + 134m² në Lakrishtë ID-203

ZYRE/ AMBIENT BIZNESI NË SHITJE

12 muaj

Mundësi e jashtëzakonshme për biznes – lëshohet me qira lokali në Fushë Kosovë ID-202
Mundësi e jashtëzakonshme për biznes – lëshohet me qira lokali në Fushë Kosovë ID-202

LOKAL ME QIRA

12 muaj

Në shitje lokali 550m2 ID – 200
Në shitje lokali 550m2 ID – 200

LOKAL NË SHITJE

12 muaj

Shitet banesa 121.27m² perfekte për ju në Prishtinën e Re – çmimi i pakrahasueshëm! ID-198
Shitet banesa 121.27m² perfekte për ju në Prishtinën e Re – çmimi i pakrahasueshëm! ID-198

BANESË NË SHITJE

12 muaj

Shitet banesa 121.52m² në Pejë – zgjedhja juaj ideale! ID-197
Shitet banesa 121.52m² në Pejë – zgjedhja juaj ideale! ID-197

BANESË NË SHITJE

12 muaj

Shitet banesa me tre dhoma gjumi në Pejë ID-196
Shitet banesa me tre dhoma gjumi në Pejë ID-196

BANESË NË SHITJE

12 muaj

Shitet shtëpia 299.81 m², një strehë qetësie në Zllatar ID-195
Shitet shtëpia 299.81 m², një strehë qetësie në Zllatar ID-195

SHTËPI NË SHITJE

12 muaj