LAJMI I FUNDIT:

Shitet banesa 121.52m² në Pejë – zgjedhja juaj ideale! ID-197

Po kërkoni banesën ideale në Pejë? Mos kërkoni më tej!

Telegrafi Real Estate ka një mundësi të jashtëzakonshme për ju në kompleksin FLUX. Banesa e cila ndodhet në katin e 5-të me 121.52 m² është në shitje.

Ka një dhomë ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, një banjo, WC dhe depo. Çdo detaj është krijuar me kujdes për t’ju ofruar përvojën më të mirë të jetesës.

Çmimi? Vetëm 900,00 € për m². Një ofertë fantastike për një banesë të gatshme për banim.

Banesa gjendetafër stacionit të trenit, me një qasje të lehtë në shumë institucione të rëndësishme si shkollës fillore, kopshte, stacionit të autobusëve, qendrave tregtare dhe qendrës së qytetit.

BANESA NË SHITJE

Çmimi: 900,00 € për m²

Lokacioni: Pejë, kompleksi FLUX

Sipërfaqja: 121.52m²,  kati i 4-të

Qëndrim ditor

Kuzhinë

Koridor

3 dhoma gjumi

2 ballkona

Banjo

WC

Depo

BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM

Shpallja: ID-197

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë