LAJMI I FUNDIT:

Shitet banesa 121.27m² perfekte për ju në Prishtinën e Re – çmimi i pakrahasueshëm! ID-198

A jeni gati për të hapur dyert e banesës tuaj të ëndrrave? Kemi një mundësi fantastike për ju në zemër të lagjes Prishtina e Re!

Kjo banesë 121.27 m² e cila gjendet në katin e 6-të i ka të gjitha: Dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, banjo dhe WC.

Me një çmim të pakrahasueshëm prej 950,00 € për m², është një mundësi që nuk duhet humbur!

Por, kjo nuk është e gjitha. Nëse keni nevojë për hapësirë shtesë për ruajtje, mos u shqetësoni! Posedon edhe depon 2.02 m² me çmim shtesë prej 1500.00 €.

Mos e humbisni këtë mundësi fantastike për ta bërë këtë banesë shtëpinë tuaj të përjetshme!

BANESA NË SHITJE

Çmimi: 950.00€ për m²

Sipërfaqja: 121.27 m², kati i 6-të

Lokacioni: Prishtina e Re

Dhomë dite (Sallon)

Kuzhinë

Koridor

3 dhoma gjumi

2 ballkona

Banjo

WC

Depo me sipërfaqe 2.02m²

Çmimi i depos: 1500.00€

Banesa është e gatshme për banim

Shpallja: ID-198

VIDEO E BANESËS NË SHITJE

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë