LAJMI I FUNDIT:

Shitet banesa me tre dhoma gjumi në Pejë ID-196


Banesa juaj e ëndrrave po ju pret në kompleksin prestigjioz FLUX në Pejë!

Kjo banesë moderne prej 111.4m² që gjendet në katin e 4 ka një sallon të bollshëm, kuzhinë, koridor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, WC dhe banjo.

Me një çmim prej 900,00 € për m²,  kjo banesë është gati për ju që të zhvendoseni dhe të filloni të jetoni jetën tuaj më të mirë.

BANESA NË SHITJE

Çmimi: 900,00 € për m²

Lokacioni: Pejë, kompleksi FLUX

Sipërfaqja: 111.42m²,  kati i 4-të

Qëndrim ditor

Kuzhinë

Koridor

3 dhoma gjumi

2 ballkona

Banjo

WC

Shpallja: ID-196

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë